اخبار   
 

 تاریخ جدید مراسم قرعه‌کشی

همان‌گونه که اطلاع دارید، برنامه‌ی قرعه‌کشی میان خریدارانِ عید فطر برای یک دستگاه خودروی برلیانس در برنامه‌ی «زنده‌رود» به دلیل ناهماهنگی صدا و سیما در برگزاری، به تعویق افتاده بود. ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش‌آمده، به استحضار می‌رساند این برنامه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۳۰ صبح آدینه، ۲۹ تیرماه ۱۳۹۷ به‌صورت زنده در برنامه‌ی «زنده‌رود» از کانال IRIB ESFAHAN پخش می‌شود ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  12:00   چهارشنبه 27 تیر 1397  

 مکاتبه‌ی محرمانه درباره‌ی ساخت‌وساز در اراضی سبز

سخنگوی شورای شهر تهران از مکاتبه‌ی محرمانه با شهردار تهران درباره‌ی صدور مجوز در باغ‌های تهران پس از لغو مصوبه‌ی برج ـ باغ‌ها خبر داد ... ادامه»

  منبع : روزنامه‌ی «دنیای اقتصاد»
  07:59   چهارشنبه 27 تیر 1397  

 تعویق مراسم قرعه‌کشی

به‌رغم همه‌ی برنامه‌ریزی‌ها و عقد قرارداد، برابر اطلاعات ارائه‌شده از سوی تهیه‌کننده‌ی محترم، پخش زنده‌ی برنامه‌ی «زنده‌رود» در روز آدینه، ۸ تیرماه در آخرین لحظات لغو شد. علت این امر نیاز به تجدید قرارداد تهیه‌کننده‌ی محترم با صدا و سیما عنوان شده است. به این ترتیب، مراسم قرعه‌کشی میان خریداران جشنواره‌ی رمضان برای یک دستگاه خودروی برلیانس از طرف گروه نرم‌افزاری سازه نیز به‌ناچار به یکی از برنامه‌های بعدی «زنده‌رود» موکول می‌گردد ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  18:00   پنجشنبه 7 تیر 1397  

 تیم ایران با سربلندی به جام جهانی ۲۰۱۸ بدرود گفت

رویارویی تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال با تساوی یک بر یک به پایان رسید، تا تیم ملی کشورمان با ۴ امتیاز وداعی عزتمندانه با جام جهانیِ بیست‌ویکم داشته باشد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  08:45   سه شنبه 5 تیر 1397  

 مراسم زنده‌ی قرعه‌کشی خودروی برلیانس اتوماتیک H330

مراسم قرعه‌کشی میان خریدارانِ جشنواره‌ی رمضان برای یک دستگاه خودروی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک، از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۳۰ صبح جمعه، ۸ تیرماه ۱۳۹۷ به‌صورت زنده در برنامه‌ی «زنده‌رود» کانال IRIB ESFAHAN برگزار می‌شود. کلیه‌ی کاربران عزیز که در جشنواره‌ی رمضانِ «گروه نرم‌افزاری سازه» خرید کرده‌اند، متناسب با مبلغ خرید (هر ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال خرید یک شانس) و بر اساس شماره‌های شانس مندرج روی فاکتور خرید اینترنتی که به نشانی ایمیل‌شان فرستاده شده است، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  08:36   سه شنبه 5 تیر 1397  

 تغییر معادلات در بازار ارز

سرانجام خرید و فروش توافقی دلار از خوان آخر رد شد. بر پایه‌ی آخرین اطلاعات، اظهارنامه‌ی دلار صادرکننده‌ی غیرنفتی (صادر‌کننده‌ی سنتی) بهادار شد و این اظهارنامه‌ها در بازار سرمایه دادوستد می‌شود. پیش‌بینی شده از این طریق ۵/ ۸ میلیارد دلار از سوی صادرکنندگان غیرنفتی عرضه خواهد شد و صرف واردات کالاهایی می‌شود که ماهیت سرمایه‌ای و اساسی ندارند. خبر راه‌اندازی بازار دوم، به افزایش قیمت دلار در بازارهای غیررسمی ایست داد؛ به‌طوری‌که پس از دو هفته مرزشکنی متوالی، نرخ دلار غیر‌رسمی اُفت قیمت را تجربه کرد ... ادامه»

  منبع : روزنامه‌ی «دنیای اقتصاد»
  08:19   سه شنبه 5 تیر 1397  

 ۱۷۰هزار تومان حباب برای یک گرم سکه!

رییس اتحادیه‌ی فروشندگان طلا گفت: هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۵۷هزار و ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود، در حالی که سکه‌ی یک گرمی ۴۳۰هزار تومان قیمت دارد؛ که نشان‌دهنده‌ی حباب حدود ۱۷۰هزار تومانی در فروش این نوع سکه است ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  07:54   سه شنبه 5 تیر 1397  

 شرط افتتاح خط شش متروی تهران

مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه شرط لازم برای افتتاح فاز یکِ خط ۶ متروی تهران را تأمین مالی ۲۶۰ میلیارد تومانی تا مردادماه اعلام و اظهار کرد: در این صورت ۱۰ کیلومتر از خط ۶ حدفاصل دولت‌آباد تا میدان امام حسین در پایان شهریورماه افتتاح خواهد شد ... ادامه»

  منبع : روزنامه‌ی «دنیای اقتصاد»
  07:29   سه شنبه 5 تیر 1397  

 ۱۸ ساختمان ماندگار در کشور ساخته می‌شود

نخستین ساختمان ماندگار در تهران با محوریت محیط زیست، سلامت، مسائل اجتماعی و اقتصادی ساخته شده و در کشور نیز ۱۸ساختمان دیگر در دست مطالعه است. به گزارش ایسنا، بحث ایجاد ساختمان‌هایی با محوریت استفاده‌ی حداکثری از انرژی، حفظ محیط زیست، سلامت فردی و دیگر مؤلفه‌ها مدت‌هاست که مطرح می‌شود. در این زمینه، طی مراسمی با حضور استادان حوزه‌ی صنعت ساختمان و نظارت علمی دانشگاه خوارزمی، انجمن معماری تهران و مشاوران، نخستین ساختمان ماندگار در تهران معرفی شد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  07:11   سه شنبه 5 تیر 1397  

 کارخانه‌ی روغن ‌نباتی اصفهان به مجتمع تجاری ـ تفریحی تبدیل می‌شود

مدیر منطقه‌ی ۱۱ شهرداری اصفهان اعلام کرد: کارخانه‌ی روغن نباتی خیابان امام خمینی به مجتمع تجاری ـ تفریحی تبدیل می‌شود ... ادامه»

  منبع : وبگاه عصرایران
  15:54   پنجشنبه 31 خرداد 1397  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10