اخبار   
 

 فستیوال خرید مهرماه : تخفیف قابل ملاحظه همراه با ۱۰ کمک هزینه‌ی تحصیلی

پس از استقبالِ کم‌نظیر شما عزیزان از جشنواره‌ی رمضان، با توجه به درخواست‌های متعدد، به مناسبت آغاز سال تحصیلی کلیه‌ی خریداران محصولات «گروه نرم‌افزاری سازه» می‌توانند با مراجعه به وبگاه SAZE90.COM در روز آدینه، ۲۷ مهرماه، از تخفیفی قابل ملاحظه روی قیمت محصولات، همراه با ۱۰ کمک هزینه‌ی تحصیلی بهره‌مند گردند ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  20:45   پنجشنبه 25 مرداد 1397  

 فروریختن پل آزادراهی در ایتالیا «ده‌ها کشته» برجا گذاشت (+عکس‌های خبرگزاری «رویترز»)

ریزش بخشی از یک پل معلق روی آزادراهی در شهر جنووا در شمال ایتالیا ده‌ها کشته برجا گذاشته است. رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که این واقعه در ساعت ۱۱:۳۰ نیمروز به وقت محلی و همزمان با بارش شدید باران رخ داده است. به گفته‌ی شاهدان عینی و تصویرهای منتشرشده، هنگامی که خودروها روی پل در حال حرکت بوده‌اند، بخشی از پل حدود ۲۰۰ متر فروریخته است و ده‌ها خودرو بر روی خطوط راه‌آهن پایین‌دست سقوط کرده‌اند ... ادامه»

  منبع : وبگاه یورونیوز فارسی
  17:22   سه شنبه 23 مرداد 1397  

 شناسنامه‌دار کردنِ ساختمان‌ها در گروی فعالیت شرکت‌های بازرسی است

شهردار تهران اخیراً اعلام کرده است که می‌باید برای ساختمان‌های مهم پایتخت «شناسنامه‌ی فنی ساختمان» صادرشود؛ اما گزارش‌ها حاکی از آن است که عملیاتی کردن این پیشنهاد، ممکن نیست ... ادامه»

  منبع : وبگاه صما
  19:30   دوشنبه 22 مرداد 1397  

 راهنمای طراحی سازه‌ای و جزییات اجرایی دیوارهای غیرسازه‌ای منتشر شد

کتاب «راهنمای طراحی سازه‌ای و جزییات اجرایی دیوارهای غیرسازه‌ای» به همت مرکز تحقیقاتِ راه، مسکن و شهرسازی و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان منتشر شد ... ادامه»

  منبع : وزارت راه و شهرسازی
  19:06   شنبه 20 مرداد 1397  

 ابلاغ آیین‌نامه‌ی جدید ساخت‌وساز اماکن ویژه تا ۲ ماه آینده

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به ضعف موجود در آیین‌نامه‌ی ساخت‌وساز اماکن ویژه و همگانی کشور، ظرف دو ماه آینده، آیین‌نامه‌ی تازه را ابلاغ خواهیم کرد. محمدجعفر علیزاده امروز (۱۴ مرداد) در نشست شورای فنی استان کرمانشاه افزود: با توجه به تجارب زمین‌لرزه‌های گذشته و آسیب‌هایی که به این‌گونه ساختمان‌ها وارد شده، سال گذشته پس از زلزله‌ی کرمانشاه کار ویرایش و اصلاح این آیین‌نامه در دستور کار قرار گرفت ... ادامه»

  منبع : وزارت راه و شهرسازی
  18:30   یکشنبه 14 مرداد 1397  

 ایستگاه لرزه‌نگاری دائمی «تپه‌تاق» راه‌اندازی شد

ایستگاه لرزه‌نگاری دائمیِ «تپه‌تاق» در استان خراسان جنوبی از سوی مرکز لرزه‌نگاری کشوری، وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران راه‌اندازی شد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری مهر
  17:40   یکشنبه 14 مرداد 1397  

 آزمایش میز لرزان روی نمونه‌ی مقاوم‌سازی‌شده‌ی ایستگاه تقلیل فشار گاز

با حمایت شرکت گاز استان تهران و کارگروه کامپوزیتِ بخش سازه‌ی مرکز تحقیقاتِ راه، مسکن و شهرسازی، آزمایش میز لرزان با بهره‌گیری از روش‌های نوین مقاوم‌سازی بر روی نمونه‌ی مقاوم‌سازی‌شده‌ی ایستگاه تقلیل فشار گاز در مرکز یادشده به انجام رسید ... ادامه»

  منبع : وزارت راه و شهرسازی
  13:30   چهارشنبه 10 مرداد 1397  

 جزییات حریم گسل‌های میانی و متوسطِ شش منطقه‌ی شهریِ پایتخت + نقشه‌ی پلاک به پلاک

برابر اعلام مرکز تحقیقاتِ راه، مسکن و شهرسازی،شش منطقه‌ی شهریِ تهران که شامل مناطق ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ و ۱۴ هستند، در حریم گسل‌های میانی و متوسطِ زمین‌لرزه قرار دارند ... ادامه»

  منبع : وزارت راه و شهرسازی
  13:26   سه شنبه 9 مرداد 1397  

 قرعه‌کشی انجام شد

همان‌گونه که اطلاع دارید، روز عید فطر برنامه‌ی ویژه‌ای با تخفیف بسیار ویژه برای همه‌ی خریداران محصولات گروه نرم‌افزاری سازه در نظر گرفته شده بود. خریداران محترم در این روز، افزون بر تخفیف بسیار ویژه، شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی برلیانس را نیز پیدا می‌کردند. این قرعه‌کشی روز آدینه، ۲۹ تیرماه انجام گرفت و مراسم به‌صورت زنده از برنامه‌ی «زنده‌رود» پخش شد ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  14:00   دوشنبه 1 مرداد 1397  

 جزییات زمین‌لرزه‌ی ۵.۷ رویدر استان هرمزگان با پیش‌لرزه‌ی ۴.۷

رییس بخش شبکه‌ی شتاب‌نگاری ایران با بیان این که زمین‌لرزه‌ی ۵.۷ رویدر با پیش‌لرزه‌ای با بزرگای ۴.۷ همراه بوده است، گفت: منطقه‌ای که در آن زلزله‌ی مهم رخ داده، تراکم جمعیتیِ کمی دارد. مهندس اسماعیل فرزانگان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، به زمین‌لرزه‌ی بامداد روز گذشته رویدر استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: این زلزله در منطقه‌ی مرزی میان استان‌های فارس و هرمزگان رخ داد که ایستگاه شتاب‌نگاری «علی‌آباد» این زمین‌لرزه را ثبت کرد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  13:36   دوشنبه 1 مرداد 1397  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10