اخبار   
 

 راه‌اندازی ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن شیروان

ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن شیروان در استان خراسان شمالی، از سوی مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران راه‌اندازی شد. به گزارش ایسنا، مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در راستای لزوم توسعه‌ی ایستگاه‌های لرزه‌نگاری برای پوشش مناسب‌تر مناطق لرزه‌خیز کشور، با پشتیبانی استانداری و مدیریت بحران استان خراسان شمالی، شهریور ۱۳۹۹ ایستگاه لرزه‌نگاری دائمی باند پهن در این استان راه‌اندازی کرد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  13:33   سه شنبه 25 شهریور 1399  

 ۵۰درصد تخفیف در فروش ویژه‌ی آخرین جلدهای باقی‌مانده‌ی کتاب ETABS2016 + SAZE90

از ۱۰۰۰ جلد تیراژ کتاب ETABS2016 + SAZE90 که چند ماه پیش به‌عنوان نخستین محصول انتشاراتی گروه سازه منتشر شد، تنها حدود ۳۰۰ جلد باقی مانده است. هم‌اکنون و به مناسبت روز صنعت چاپ طرح فروش ویژه‌ای برای فروش آخرین جلدهای باقی‌مانده‌ی کتاب با ۵۰% تخفیف در حال برگزاری است، که دعوت می کنیم با بهره‌مندی از این فرصت، این کتاب ارزشمند را به کلکسیون کتاب‌های خود بیفزایید ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  09:45   دوشنبه 24 شهریور 1399  

 بالاترین میزان فرونشست زمین در «رهنان» استان اصفهان ثبت شده است

مدیرکل دفتر بررسی مخاطرات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات ‌معدنی کشور، استان اصفهان را نماد کشور در زمینه‌ی فرونشست زمین دانست و گفت: فرونشست زمین در مناطقی مانند فرودگاه اصفهان دیده نمی‌شود، اما در مناطقی مثل کوهستان‌ها و کوهپایه‌ها که تغذیه‌ی آب زیر زمینی را انجام می‌دهند، اُفت شدید قابل مشاهده است. رضا شهبازی افزود: امروز با مخاطرات طبیعی متعددی در کشور روبه‌رو هستیم، اما مهم‌ترین و بزرگ‌ترین چالش استان اصفهان، فرونشست زمین است ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  08:19   یکشنبه 16 شهریور 1399  

 مبحث نهم جدید و ۵۰درصد تخفیفِ خدمات SUM برای کاربران نرم‌افزارهای گروه سازه

امروز با افتخار ارائه‌ی ۵۰هزارمین خدمت گروه نرم‌افزاری سازه به شما را جشن می‌گیریم. طی سال‌های گذشته همکاران ما از طریق سامانه‌های تیکتینگ، تلفن، چت و ایمیل، ده‌ها هزار ساعت پاسخگوی نیازهای شما عزیزان بوده‌اند. همچنین، با ارائه‌ی محصولات و آپدیت‌های به‌جا به نیازهای شما پاسخ داده‌اند. به‌زودی آپدیت‌های مهمی در خصوص تطبیق با مبحث جدید مقررات ملی ساختمان و +SAZE90 در راه است که با خدمات SUM فعال می‌توانید این آپدیت‌ها را رایگان دریافت نمایید ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  18:30   دوشنبه 6 مرداد 1399  

 راه‌اندازی ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن در کردستان

ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن سنندج در استان کردستان، از سوی مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران، راه‌اندازی شد. برای پوشش مناسب‌تر و کامل‌تر فعالیت‌های لرزه‌ایِ زمین در غرب کشور، ایستگاه لرزه‌نگاری دائمی باند پهن جدید در استان کردستان، شهر سنندج، توسط مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به بنیاد ژئوفیزیک دانشگاه تهران راه‌اندازی شد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  11:34   یکشنبه 25 خرداد 1399  

 پژوهشگر ایرانی و همکارانش، آسفالتِ کاهش‌دهنده‌ی مصرف سوخت ابداع کردند

مصرف بالای سوخت، به‌ویژه در کامیون‌ها همیشه چالشی مهم بوده و پژوهشگری ایرانی با ابداع نوعی آسفالتِ نوین به حل این مشکل کمک کرده است. به گزارش «نیواطلس»، وزنِ بالای کامیون‌ها معمولاً باعث می‌شود حرکت مداوم آن‌ها بر روی آسفالت جاده‌ها، به سطح آن آسیب بزند و پستی و بلندی‌ها و ترک‌های فراوانی را در آسفالت پدید آورد، که همین امر باعث افزایش مصرف سوخت کامیون‌ها می‌شود ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری مهر
  07:54   یکشنبه 25 خرداد 1399  

 تمدید شد : دلار ۱۰۰۰ تومانی، تا ساعت ۲۴ آدینه، نهم خرداد ...

همان‌گونه که شما کاربران ارجمند محصولات گروه نرم‌افزاری سازه می‌دانید، ما از سال ۱۳۹۴ تا کنون، با وجود افزایش چندین‌برابریِ همه‌ی قیمت‌ها، بهای محصولات‌مان را تنها ۱۰درصد افزایش داده‌ایم؛ و اکنون برای تأمین هزینه‌ها ناگزیر به افزایش قیمت محصولات خود متناسب با تعرفه‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان هستیم. اما شما می‌توانید در جشنواره‌ای که از ۶ خرداد آغاز شده و با ۴۸ ساعت تمدید، تا ساعت ۲۴ نهم خرداد ادامه دارد، خرید خود را برای آخرین بار با تخفیف روی قیمت‌های پیشین انجام دهید ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  10:00   چهارشنبه 7 خرداد 1399  

 دلار ۱۰۰۰ تومانی، در جشنواره‌ی رمضان!

شما کاربران ارجمند محصولات گروه نرم‌افزاری سازه، بهتر از ما واقف‌اید که از سال ۱۳۹۴ تا کنون، با وجود افزایش چندین‌برابریِ همه‌ی قیمت‌ها، بهای محصولات ما تنها ۱۰درصد افزایش داشته است. بنابراین، برای تأمین هزینه‌ها و تداوم تولیدات بهتر، ناگزیر به افزایش قیمت محصولات خود متناسب با تعرفه‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان هستیم. اما خبر خوب این است که شما می‌توانید در طرح «عیدی جشن رمضان» (۶ و ۷ خرداد) خرید خود را برای آخرین بار با تخفیف روی قیمت‌های قبل انجام دهید ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  12:30   شنبه 3 خرداد 1399  

 تغییرات مهم در نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات پشتیبانی SUM

همان‌گونه که کاربرانِ ارجمندِ محصولات «گروه نرم‌افزاری سازه» مستحضرند، خدمات پشتیبانی و ارتقای نرم‌افزارهای این شرکت تحت عنوان خدمات SUM ارائه می‌گردد، که با توجه به تغییر استانداردهای بین‌المللی فروش و پشتیبانی نرم‌افزار، از این پس خدماتِ SUM به دو صورتِ پیوسته (پیش از انقضا) و ناپیوسته (پس از انقضا) ارائه خواهد شد؛ و خبر خوب این است که کلیه‌ی خریدهای «جشنواره‌ی رمضان» (۶ ـ ۷ خردادماه) شامل یک سال خدمات SUM رایگان است ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  12:00   شنبه 3 خرداد 1399  

 نوسان قیمت در لیست مصالح ساختمانی

مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از تحولاتِ بهای مصالح و تجهیزات ساختمانی، میزان نوسان شاخص قیمتیِ ۱۵ گروه از پرکاربردترین و مهم‌ترین اقلام ساختمانیِ ساخت‌وسازهای پایتخت را اعلام کرد. به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، در این گزارش که روز گذشته از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد، افزون بر اعلام فهرست تغییرات شاخص قیمتیِ مصالح ساختمانی در فصل زمستان ۹۸، تغییرات شاخص قیمت نهاده‌های ساختمان‌های مسکونی شهر تهران در یک‌سال ۹۸ نیز اعلام شد ... ادامه»

  منبع : روزنامه‌ی «دنیای اقتصاد»
  08:10   چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399  
1
2
3