آخرین اخبار   
 

  گرامی‌داشت استادکاران با نمایش فیلم «کارنامه‌ی...

با نمایش فیلم «کارنامه‌ی حرفه‌ای و مصاحبه با استاد رضا معماران بنام (تبریزی)» در مرکز هنرپژوهی نقش‌جهان، یاد استادکارانِ گستره‌ی معماری گرامی داشته و کوشش‌هایشان ارج نهاده می‌شود ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری هنرآنلاین
  11:16   دوشنبه 14 بهمن 1398  

 فرصتی برای طراحان جوان

دبیر فراخوان طراحى نماى بیرونیِ پردیس مهرسان، این رویداد هنری را فرصتی برای طراحان و معمارانِ جوان و خلاق دانست. فرنوش نکویى درباره‌ی فراخوان طراحی نمای پردیس فرهنگی ـ هنری مهرسان گفت: پردیس فرهنگی ـ هنری مهرسان به‌عنوان نخستین پردیس فرهنگی ـ هنری در بخش خصوصی کار خود را به‌صورت رسمی از اوایل مهرماه امسال آغاز کرده است. در چشم‌انداز این مجموعه، قرار است در چند فاز همه‌ی رشته‌هاى هنرى مدنظر قرار گیرند ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری هنرآنلاین
  14:43   یکشنبه 6 بهمن 1398  

 ایران از نگاه معمار معاصر ایتالیایی

«فرانکو زامپِتّی»، معمار ایتالیایی ساکن فلورانس، برخی از بناهای تاریخی در شهرهای تهران، قزوین، زنجان، اصفهان، یزد و شیراز را برای جهانیان ثبت کرد و به نمایش گذاشت. به گزارش خبرگزاری مهر، «زامپِتّی» که با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در رُم به ایران سفر کرده است، از این سفر و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری ایران به نیکی یاد می‌کند ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری مهر
  16:50   شنبه 5 بهمن 1398  

  تذکر به وزیر جدید میراث فرهنگی درباره‌ی مسجد...

 آخرین مقالات   
 

 معمارى در دنیاى چندجهانى

عنوان مقاله: معمارى در دنیاى چندجهانى؛ تحلیل رابطه‌ی میان معمارى و بستر فرهنگى بر اساس دیدگاه تعاملى / نویسنده: حمید... ادامه»

 
آیدا شیرانی
  سه شنبه 27 اسفند 1398  

 گونه‌شناسی مفهومی پرستشگاه‌های اصفهان

عنوان مقاله: گونه‌شناسی مفهومی در پرستشگاه‌های یهودیان، مسیحیان و مسلمانان در دوره‌ی صفویه‌ی اصفهان (بر اساس ویژگی‌های... ادامه»

 
فرزانه جهانمردی
  چهارشنبه 14 اسفند 1398  

  کتاب الکترونیک: مبانی طراحی مراکز درمانی ـ انگلیسی...

کتاب پیوست، یکی از مراجع خوب در زمینه‌ی معرفی مبانی طراحی مراکز درمانی است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شده و فایل پیوست، به... ادامه»

 
رابین صدیق پور
  سه شنبه 6 اسفند 1398  

 رنگ در بیمارستان و تسریع در روند بهبود

 منظر ورودی و ارتقای حس دعوت‌کنندگی

 نقد فرم و عملکرد قلعه‌ی دختر فیروزآباد

 طرح احیای محدوده‌ی حفاظتی بارانگارو

  استقرار بهینه‌ی ساختمان‌ها در مجتمع‌های مسکونی...