اخبار   
 

 طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد

طرح مالیات بر خانه‌های خالی برای کار کارشناسی بیش‌تر و رفع ابهام به کمیسیون اقتصادیِ مجلس ارجاع شد. به گزارش ایسنا، جزییات طرح دوفوریتی اصلاح ماده‌ی ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم (مالیات بر خانه‌های خالی) در دستور کار جلسه‌ی علنی صبح امروز (یک‌شنبه، ۲۹ تیر) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. پیش از مطرح شدن جزییاتِ این طرح، محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی، درخواست رفع ابهام طرح در کمیسیون را ارائه کرد ...

طرح مالیات بر خانه‌های خالی برای رفع ابهام به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد

طرح مالیات بر خانه‌های خالی برای کار کارشناسی بیش‌تر و رفع ابهام به کمیسیون اقتصادیِ مجلس ارجاع شد. به گزارش ایسنا، جزییات طرح دوفوریتی اصلاح ماده‌ی ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم (مالیات بر خانه‌های خالی) در دستور کار جلسه‌ی علنی صبح امروز (یک‌شنبه، ۲۹ تیر) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. پیش از مطرح شدن جزییاتِ این طرح، محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی، درخواست رفع ابهام طرح در کمیسیون را ارائه کرد.

قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این باره اظهار کرد: طبق ماده ۱۵۳ نمایندگان هر ابهامی داشته باشند می‌توانند مطرح کنند، آقای پورابراهیمی و دوستان کمیسیون هم نامه رسمی دادند که لازم است طرح دوباره به کمیسیون برگردانده شود، لذا ما این طرح را به کمیسیون بر می‌گردانیم. قالیباف اضافه کرد: از آقای پورابراهیمی خواهش می‌کنیم نظر کمیسیون‌های فرعی را هم بگیرند تا با توجه به این‌که این طرح، قید دو فوریت دارد به سرعت برای رای‌گیری به صحن علنی بیاید. وی با بیان این‌که دولت هم موافق ارجاع طرح به کمیسیون است، گفت: این طرح احتیاج به کار کارشناسی بیشتری دارد که بدون اشکال و به صورت کامل اجرایی شود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  08:45   یکشنبه 29 تیر 1399  
 نظرات