اخبار   
 

 اعتماد، همکاری، بیزینس مشترک

بررسی‌های میدانی نشان می‌دهند که درآمد مهندسان ساختمان (در همه‌ی رشته‌ها) نسبت به توان فنی آن‌ها و نقدینگی در جریان در صنعت ساختمان ایران، بسیار پایین است. برای غلبه بر این فضای بی‌معنی، گروه نرم‌افزاری سازه از ۲ سال پیش یک بیزینس‌مدل آماده کرده، که در آن، مهندسان بتوانند با بهره‌گیری از توان فنی خود، نقشی بسیار جدی‌تر در صنعت ساختمان ایران ایفا کنند و درآمد خود را به‌گونه‌ای قابل‌توجه افزایش دهند ...

اعتماد، همکاری، بیزینس مشترک

گروه نرم‌افزاری سازه از نخستین سال‌های دهه‌ی ۸۰ با ارائه‌ی راه‌حل‌های مدرن و بدیع و با آفرینش فضاهای تازه، در خدمت جامعه‌ی مهندسی ایران بوده است.

بررسی‌های میدانی ما نشان می‌دهند که درآمد مهندسان ساختمان در همه‌ی رشته‌ها، نسبت به توان فنی آن‌ها و نقدینگی در جریان در صنعت ساختمان ایران، بسیار پایین است. جایی که قیمت تمام‌شده‌ی هر مترمربع ساختمان دست‌کم ۱۵میلیون تومان است، درآمد ۱۵هزار تومانی یک مهندس از هر مترمربع از آن ساختمان، با آن همه مطالعه، تحصیلات، مسئولیت و توان تکنیکال، شوخی تلخی بیش نیست!

برای غلبه بر این فضای بی‌معنی، ما از ۲ سال پیش یک بیزینس‌مدل آماده کرده‌ایم، که در آن مهندسان بتوانند با بهره‌گیری از توان فنی خود، نقش بسیار جدی‌تری در صنعت ساختمان ایران ایفا نمایند و درآمد خود را به‌گونه‌ای قابل‌توجه افزایش دهند. جزییات بسیاری در این زمینه هست که در بخش‌های «ویدیوهای بیش‌تر» و «پرسش‌های متداول» به آن‌ها پرداخته‌ایم.

از شما دعوت می‌کنیم با شرکت در طرح Working Together، نشان‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی خود را دریافت کنید و از مزیت‌های پُرشمار این طرح ـ به‌ویژه افزایش قابل‌توجه درآمد ـ بهره‌مند گردید.


با کلیک بر روی تصویر زیر، ویدئویی به مدت ۱۰ دقیقه و ۲۳ ثانیه، دربردارنده‌ی توضیحات مدیرعامل گروه نرم‌افزاری سازه درباره‌ی طرح Working Together، برای شما به نمایش درخواهد آمد.

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  21:45   سه شنبه 16 آبان 1402  
 نظرات