اخبار   
 

 پروانه‌ی رییس شورای مرکزی نظام مهندسی معلق شد

حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمانِ وزارت راه و شهرسازی، از تعلیق پروانه‌ی فرج‌الله رجبی، رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، به دلیل استنکاف از قانون خبر داد. به گفته‌ی مظاهریان، تخلف از اجرای ابلاغیه‌های وزیر راه، دلیل تعلیق پروانه‌ی فرج‌الله رجبی است ...

پروانه‌ی رییس شورای مرکزی نظام مهندسی معلق شد
■ دستور وزیر راه و شهرسازی به تعلیق پروانه‌ی رییس نظام مهندسی کشور


حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمانِ وزارت راه و شهرسازی، از تعلیق پروانه‌ی فرج‌الله رجبی، رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، به دلیل استنکاف از قانون خبر داد. به گفته‌ی مظاهریان، تخلف از اجرای ابلاغیه‌های وزیر راه، دلیل تعلیق پروانه‌ی فرج‌الله رجبی است.

وزیر راه و شهرسازی ضمن دستور تعلیق پروانه اشتغال به کار مهندسی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: پایبندی به قانون از هرکسی پسندیده است، از نماینده مجلس پسندیده‌تر، تخلف از قانون نیز از هر شخصی نکوهیده است، از نماینده مجلس نکوهیده تر.

متن نامه وزیر راه و شهرسازی به معاون خود در امور مسکن و ساختمان بدین شرح است:

بازگشت به نامه شماره ۶۷۴۵ / ۲۱ / م و / ۹۷ مورخ ۹۷.۷.۴ جنابعالی در خصوص گزارش تخلفات آقای مهندس فرج اله رجبی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان (شورای مرکزی) بدینوسیله اعلام می‌دارد؛ پایبندی به قانون از هرکسی پسندیده است، از نماینده مجلس پسندیده‌تر. تخلف از قانون نیز از هر شخصی نکوهیده است، از نماینده مجلس نکوهیده تر.

با توجه به گزارش آقای دکتر مظاهریان مبنی بر شمارش تخلف‌های آقای مهندس فرج‌الله رجبی از قانون، مقررات و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارتخانه و دستور تمرد به سازمان‌های استان‌ها و ایجاد اختلال در نحوه انجام فعالیت‌های مهندسی در سراسر کشور و هم چنین گزارش آقای مهندس رستمی مبنی بر عدم همکاری ایشان در جهت بازرسی و ارزیابی فعالیت‌های سازمان، به استناد بند ج ماده ۲۳ آیین‌نامه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، پروانه اشتغال به کار مهندسی ایشان به مدت یکسال تعلیق می‌گردد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : وبگاه اسکان‌نیوز
  07:59   یکشنبه 8 مهر 1397  
 نظرات