آخرین اخبار   
 

  مبحث نهم جدید و ۵۰درصد تخفیفِ خدمات SUM برای کاربران...

امروز با افتخار ارائه‌ی ۵۰هزارمین خدمت گروه نرم‌افزاری سازه به شما را جشن می‌گیریم. طی سال‌های گذشته همکاران ما از طریق سامانه‌های تیکتینگ، تلفن، چت و ایمیل، ده‌ها هزار ساعت پاسخگوی نیازهای شما عزیزان بوده‌اند. همچنین، با ارائه‌ی محصولات و آپدیت‌های به‌جا به نیازهای شما پاسخ داده‌اند. به‌زودی آپدیت‌های مهمی در خصوص تطبیق با مبحث جدید مقررات ملی ساختمان و +SAZE90 در راه است که با خدمات SUM فعال می‌توانید این آپدیت‌ها را رایگان دریافت نمایید ... ادامه»

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  18:30   دوشنبه 6 مرداد 1399  

  راه‌اندازی ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن در...

ایستگاه لرزه‌نگاری باند پهن سنندج در استان کردستان، از سوی مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران، راه‌اندازی شد. برای پوشش مناسب‌تر و کامل‌تر فعالیت‌های لرزه‌ایِ زمین در غرب کشور، ایستگاه لرزه‌نگاری دائمی باند پهن جدید در استان کردستان، شهر سنندج، توسط مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به بنیاد ژئوفیزیک دانشگاه تهران راه‌اندازی شد ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  11:34   یکشنبه 25 خرداد 1399  

  پژوهشگر ایرانی و همکارانش، آسفالتِ کاهش‌دهنده‌ی...

مصرف بالای سوخت، به‌ویژه در کامیون‌ها همیشه چالشی مهم بوده و پژوهشگری ایرانی با ابداع نوعی آسفالتِ نوین به حل این مشکل کمک کرده است. به گزارش «نیواطلس»، وزنِ بالای کامیون‌ها معمولاً باعث می‌شود حرکت مداوم آن‌ها بر روی آسفالت جاده‌ها، به سطح آن آسیب بزند و پستی و بلندی‌ها و ترک‌های فراوانی را در آسفالت پدید آورد، که همین امر باعث افزایش مصرف سوخت کامیون‌ها می‌شود ... ادامه»

  منبع : خبرگزاری مهر
  07:54   یکشنبه 25 خرداد 1399  

  تمدید شد : دلار ۱۰۰۰ تومانی، تا ساعت ۲۴ آدینه،...

 آخرین مقالات   
 

 تعیین پارامترهای مکانیکی سنگ کنگلومرا

عنوان مقاله: بررسی روش‌های رگرسیون چندمتغیره‌ی خطی و شبکه‌ی عصبی مصنوعی جهت تعیین مقاومت فشاری تک‌محوری و مدول الاستیسیته‌ی... ادامه»

 
احسان درفشی
  یکشنبه 30 شهریور 1399  

 پیش‌بینی تغییر شکل لرزه‌ای شیب‌های خاکی

عنوان مقاله: پیش‌بینی تغییر شکل ماندگار لرزه‌ای شیب‌های خاکی با شتاب تسلیم متغیر، به روش تحلیلی وابسته / نویسندگان:... ادامه»

 
سهراب شیروانی‌فر
  شنبه 29 شهریور 1399  

  آرام‌سازی ترافیک با دستگاه شبیه‌ساز رانندگی...

عنوان مقاله: ارزیابی تأثیر خطکشی در آرام سازی ترافیک با استفاده از دستگاه شبیه ساز رانندگی / نویسندگان: فرشیدرضا حقیقی،... ادامه»

 
فرزانه جهانمردی
  شنبه 29 شهریور 1399  

 شناسایی سیستم دینامیکی خاک ـ سازه

 سازه‌های نگهبان در گودبرداری‌های عمیق

 شبیه‌سازی آغاز شکستگی‌های هیدرولیکی طبیعی

 تقاضای لرزه‌ایِ قاب‌های بتنی میان‌مرتبه

 آموزش مهندسی مکاترونیک در مقطع کارشناسی

 روزنوشت ها    
 

 نگاهی به گذشته، حال، آینده و ساختار گروه نرم‌افزاری سازه ـ بخش نخست بخش عمران

0
 مدیر وبگاه

مدیر وبگاه گروه نرم‌افزاری سازه با تیم پرشمار خود سالانه ۳۰.۰۰۰ نفر ـ ساعت کار بیش‌تر روی این نرم‌افزار انجام می‌دهد و قدیمی‌ترین شرکت فعال و مبدع اتوماسیون در ترسیم نقشه‌های سازه‌های بتنی است. از همین رو، قصد داریم در چند روزنوشت مروری کنیم بر گذشته، حال، آینده و ساختار گروه سازه و نگرش حاکم بر فعالیت‌های آن ... ادامه»

یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 15:00 ، نظر بدهید

 راهنمای جامع برای دانشجویان و مهندسان عمران بخش عمران

8
 مدیر وبگاه

مدیر وبگاه از ۱۰۰۰ جلد تیراژ کتاب ETABS2016 + SAZE90 تنها حدود ۳۰۰ جلد باقی مانده است. هم‌اکنون و به مناسبت روز صنعت چاپ طرح فروش ویژه‌ای برای فروش آخرین جلدهای باقی‌مانده‌ی کتاب با ۵۰% تخفیف در حال برگزاری است، که دعوت می کنیم با بهره‌مندی از این فرصت، این کتاب ارزشمند را به کلکسیون کتاب‌های خود بیفزایید ... ادامه»

دوشنبه 24 شهریور 1399 ساعت 09:59 ، نظر بدهید

 در مردادماه زمین‌لرزه بیش از ۸۰۰ بار ایران را لرزاند بخش عمران

10
 مهرداد میاندوآبی

مهرداد میاندوآبی شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به مؤسسه‌ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در مرداد ۱۳۹۹ نزدیک به ۸۵۰ زمین‌لرزه را ثبت کردند که از این تعداد، ۱۳ زمین‌لرزه با بزرگای بیش از ۴.۰ به ثبت رسیده‌اند که بزرگ‌ترین آن‌ها نوزدهم مرداد ۱۳۹۹ با بزرگی ۵.۰ حوالی خانقین عراق و گیلان‌غرب رخ داده است ... ادامه»

یکشنبه 16 شهریور 1399 ساعت 11:59 ، نظر بدهید

 برشور دیجیتال محصولات گروه نرم‌افزاری سازه بخش عمران

11
 مدیر وبگاه

مدیر وبگاه همان‌گونه که همراهانِ قدیمی‌تر می‌دانند، سازه90 نرم‌افزار ترسیم اتوماتیکِ نقشه‌های سازه‌های بتنی است که خروجی نرم‌افزارهای ETABS ،SAP ،SAFE را می‌گیرد و همه‌ی جزئیاتِ نقشه‌های سازه‌های بتنی را با دقتِ تمام ترسیم می‌کند. در این روزنوشت، لینکِ دسترسی به برشور دیجیتالِ محصولات گروه نرم‌افزاری سازه ارائه شده ... ادامه»

چهارشنبه 5 شهریور 1399 ساعت 09:45 ، نظر بدهید