اخبار   
 

 دوره‌ی آموزشی اصول طراحی و کنترل روشنایی ساختمان‌ها

دوره‌ی آموزشی یک‌روزه‌ی اصول طراحی و کنترل روشنایی ساختمان‌ها به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، چهارم شهریورماه در محل آن مرکز برگزار خواهد شد ...

دوره‌ی آموزشی اصول طراحی و کنترل روشنایی ساختمان‌ها

دوره‌ی آموزشی یک‌روزه‌ی اصول طراحی و کنترل روشنایی ساختمان‌ها به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، چهارم شهریورماه در محل آن مرکز برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاونت آموزش و توسعه فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، دوره آموزشی اصول طراحی و کنترل روشنایی ساختمان ها را به مدت یکروز در محل مرکز تحقیقات، برگزار می‌کند.

سرفصل مطالب این دوره آموزشی شاملِ انتخاب نوع چراغ‌ها، روش‌های طراحی و محاسباتی مقدار نور و تعداد چراغ‌ها و سیستم‌ها و روش‌های نصب چراغ است. مدرس این دوره آموزشی، علیرضا ترقی است و دوره آموزشی فوق چهارم شهریورماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

علاقمندان به ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به سامانه ثبت نامه به نشانی http://workshop.bhrc.ac.ir مراجع کنند. به گفته برگزارکنندگان این دوره هزینه ثبت‌نام این دوره آموزشی به صورت آزاد ۱۶۰ هزار تومان و به صورت دانشجویی ۸۰ هزار تومان است و به شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی گواهینامه معتبر ارایه می‌شود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : وزارت راه و شهرسازی
  11:32   دوشنبه 24 تیر 1398  
 نظرات