اخبار   
 

 آشنایی دانشجویان معماری با طراحی سلول‌های باز و بسته‌شونده

از سوی پارک فن‌آوری پردیس کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول‌های باز و بسته‌شونده با تکنیک لولا برای دانشجویان رشته‌های مرتبط با معماری برگزار می‌شود. مدیرکل عمران و توسعه‌ی پارک فن‌آوری پردیس افزود: این کارگاه با کاربست تکنیک «لولا» و مبانی طراحی پارامتریک، تلاش خواهد کرد دانشجویان را در مسیر طراحی و ساخت سلول‌های باز و بسته‌شونده‌ی نمای معماری، هدایت کند ...

آشنایی دانشجویان معماری با طراحی سلول‌های باز و بسته‌شونده

از سوی پارک فن‌آوری پردیس کارگاه ساخت دیجیتال با موضوع طراحی سلول‌های باز و بسته‌شونده با تکنیک لولا برای دانشجویان رشته‌های مرتبط با معماری برگزار می‌شود. حمید خردنیا، مدیرکل عمران و توسعه‌ی پارک فن‌آوری پردیس با اشاره به برگزاری کارگاه ساخت دیجیتال افزود: این کارگاه با کاربست تکنیک «لولا» و مبانی طراحی پارامتریک، تلاش خواهد کرد دانشجویان را در مسیر طراحی و ساخت سلول‌های باز و بسته‌شونده‌ی نمای معماری با استفاده از مصالحی همچون plywood و ورق‌های کامپوزیتِ پوشاننده‌ی نما، هدایت کند.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان در طول برگزاری کارگاه تلاش خواهند کرد با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و انواع مختلف لولاها، فرم‌های پیچیده‌ای از سلول‌های کاربردی بازوبسته شونده در طراحی معماری را با استفاده از صفحات تخت طراحی کرده و بسازند.

خردنیا این دوره را ویژه دانشجویان رشته‌های معماری و طراحی صنعتی و سایر رشته‌های مرتبط دانست و ادامه داد: ثبت نام برای حضور در این دوره تا ۲۵دی ماه ادامه دارد و کارگاه اصلی از ۹ تا ۱۵ بهمن ماه امسال در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف توسط شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از سرفصل‌های مهم برای ارتباط بین دانشجویان و بازار کار است. از این رو یکی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس با همکاری موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های معماری و طراحی صنعتی اقدام به برگزاری کارگاهی با موضوع «طراحی سلول‌های باز و بسته شونده با تکنیک لولا» کرده است.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  19:39   چهارشنبه 8 دی 1395  
 نظرات    
 
خسرو خضرائئ 19:05 آدینه 10 دی 1395
0
 خسرو خضرائئ
با سلام کار خیلی جالب و مفیدی است. لطف کنید نحوه ثبت نام وتاریخ را اعلام نمایید با تشکر                                                                                                                                                                                                           خسرو خضرایی