اخبار   
 

 محفل معمارانه با موضوع «خانه‌ی تقریب، از فکر تا عمل»

با پشتیبانی کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران، نشست «پاکت آبی سی‌وهشتم» سوم مردادماه با تمرکز بر پروژه‌ی «خانه‌ی تقریب» برگزار می‌شود. در این نشست، حبیبه مجدآبادی، هنرمند معمار به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی اجرای خانه‌ی تقریب، از ایده تا عمل می‌پردازد ...

محفل معمارانه با موضوع «خانه‌ی تقریب، از فکر تا عمل»

با پشتیبانی کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران، نشست «پاکت آبی سی‌وهشتم» سوم مردادماه با تمرکز بر پروژه‌ی «خانه‌ی تقریب» برگزار می‌شود. در این نشست، حبیبه مجدآبادی، هنرمند معمار به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی اجرای خانه‌ی تقریب، از ایده تا عمل می‌پردازد. پروژه "خانه تقریب" به معنای ارزش‌گذاری تقریب و خطا در آثار ساخته دست انسان است. در این اثر علاوه بر استفاده از فضای سبز و گیاه، متریال چوبی نیز در راستای اجرای طرحی هنری استفاده شده است که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفت.

حضور در این نشست، برای عموم آزاد و ثبت نام جهت حضور الزامی است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام مبلغ ۶۰/۰۰۰ تومان پرداخت کنند. علاقه‌مندان می‌توانند نهایتاً تا سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۶ با شماره تلفن‌های ۷۷۵۰۳۳۸۵ – ۷۷۵۳۹۲۸۲ تماس حاصل کنند. نشست پاکت آبی سی و هشتم با تمرکز بر پروژه "خانه تقریب"، پنج شنبه، ۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در خانه گفتمان شهر واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۵۱۴ برگزار می‌شود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.
برای بزرگ‌نمایی، روی تصویر کلیک کنید.
  منبع : خبرگزاری هنرآنلاین
  11:00   چهارشنبه 26 تیر 1398  
 نظرات