اخبار   
 

 عیدی بازنشستگان کشوری امروز (۲۱ بهمن) پرداخت می‌شود؟

آخرین وضعیت پرداخت عیدیِ کارکنان، حکایت از آن دارد که سازمان برنامه و بودجه تخصیص اعتبار لازم برای پرداخت عیدی را ابلاغ و خزانه نیز منابع لازم را تأمین کرده است؛ از این رو دستگاه‌ها می‌توانند با اعلام درخواست خود به خزانه‌داری، مبلغ عیدیِ کارکنان را دریافت و به حسابشان واریز کنند. به گزارش ایسنا، آن‌گونه که رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود، قرار شد عیدی کارکنان پیش از ۲۲ بهمن‌ماه واریز شود ...

عیدیِ بازنشستگانِ کشوری امروز (۲۱ بهمن) پرداخت می‌شود؟
■ گویا عیدی کارکنان آماده است


آخرین وضعیت پرداخت عیدیِ کارکنان، حکایت از آن دارد که سازمان برنامه و بودجه تخصیص اعتبار لازم برای پرداخت عیدی را ابلاغ و خزانه نیز منابع لازم را تأمین کرده است؛ از این رو دستگاه‌ها می‌توانند با اعلام درخواست خود به خزانه‌داری، مبلغ عیدیِ کارکنان را دریافت و به حسابشان واریز کنند. به گزارش ایسنا، آن‌گونه که نوبخت (رییس سازمان برنامه و بودجه) اعلام کرده بود، قرار شد عیدی کارکنان پیش از ۲۲ بهمن‌ماه واریز شود.

این در حالی است که آخرین پیگیری ایسنا از سازمان برنامه و بودجه در رابطه با روند پرداخت عیدی کارکنان با این توضیح همراه شد که سازمان برنامه و بودجه در هفته گذشته تخصیص اعتبار لازم برای پرداخت عیدی کارکنان را ابلاغ کرده است که در ادامه این فرایند خزانه‌داری کل کشور نیز منابع لازم را تأمین و اکنون عیدی کارکنان آماده پرداخت است.

بر این اساس هر دستگاه و وزارت خانه‌ای که از بودجه دولتی استفاده می‌کنند و به عبارتی عیدی بگیر دولت هستند می‌توانند با ثبت درخواست خود در خزانه‌داری وجه عیدی کارکنان را پرداخت کنند.

بنا بر توضیحات سازمان برنامه و بودجه در همین راستا با اقدام مسئولان صندوق بازنشستگی برای واریز عیدی، تا آخر وقت امروز عیدی بازنشستگان صندوق بازنشستگی واریز خواهد شد.

گفتنی است طبق مصوبه هئیت وزیران عیدی کارکنان برای امسال یک میلیون تومان برآورده شده و در مجموع اعتبار حدود ۵۰۰۰ میلیارد تومانی برای این پرداخت از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین شده است.

پیش از این قرار بود عیدی کارکنان به روال سال‌های گذشته همراه با حقوق بهمن ماه واریز شود که با تغییراتی قرار شد تا قبل از ۲۲ بهمن ماه پرداخت شود.

سند ابلاغ تخصیص منابع عیدی از سازمان برنامه و بودجه به خزانه‌داری
با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  16:18   یکشنبه 21 بهمن 1397  
 نظرات