اخبار   
 

 تولید گوشی ارزان‌قیمت از سوی «وان‌پلاس»

«وان‌پلاس» پس از سال‌ها تولید گوشی‌های همراهِ گران‌قیمت، اکنون قصد دارد یک گوشی ارزان‌قیمت به نام «وان‌پلاس ۸لایت» تولید کند. به گزارش «انگجت»، آخرین بار «وان‌پلاس» گوشی ارزان‌قیمتی به نام «وان‌پلاس ایکس» تولید کرده بود و حالا تصاویری از گوشی ارزانِ تازه‌ی این شرکت به نام «وان‌پلاس ۸لایت» منتشر شده است ...

تولید گوشی ارزان‌قیمت از سوی «وان‌پلاس»

«وان‌پلاس» پس از سال‌ها تولید گوشی‌های همراهِ گران‌قیمت، اکنون قصد دارد یک گوشی ارزان‌قیمت به نام «وان‌پلاس ۸لایت» تولید کند. به گزارش «انگجت»، آخرین بار «وان‌پلاس» گوشی ارزان‌قیمتی به نام «وان‌پلاس ایکس» تولید کرده بود و حالا تصاویری از گوشی ارزانِ تازه‌ی این شرکت به نام «وان‌پلاس ۸لایت» منتشر شده است. این گوشی از نظر ظاهری و امکانات شباهت هایی با وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو دارد، اما از نظر قابلیت های سخت افزاری از آنها ضعیف تر است.

وان پلاس لایت تنها دارای دو دوربین در پشت خود است و این در حالی است که گوشی های گران تر وان پلاس دارای سه دوربین در پشت خود هستند. همچنین در این گوشی از نمایشگر فراگیر هم خبری نیست. گفته می شود این گوشی مجهز به نمایشگر ۶.۴ یا ۶.۵ اینچی بوده ولی بعید است این نمایشگر از نوع «او – لد» و دارای نرخ تازه سازی صفحه ۹۰ هرتز باشد. وان پلاس هنوز در مورد قیمت این گوشی اطلاع رسانی نکرده، اما بعید به نظر می رسد این رقم بیش از ۲۰۰ دلار باشد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  09:09   یکشنبه 17 آذر 1398  
 نظرات