اخبار   
 

 بهای امروز طلا و ارز (یک‌شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۸)

درحالی‌که امروز بازار ارز کاهش قیمت را تجربه کرد و همچنین در بازار جهانیِ طلا قیمت‌ ثابت و بازار نیز تعطیل بود، در بازار داخلیِ سکه و طلا شاهد افزایش قیمت بودیم: بهای سکه‌ی تمام‌بهار آزادیِ طرح جدید در بازار امروز (یک‌شنبه) به چهارمیلیون و ۴۱۵هزار تومان رسید که نسبت به دیروز افزایش ۱۱۵هزار تومانی دارد. اما سکه‌ی تمام طرح قدیم ۳۰هزار تومان ارزان شد و چهارمیلیون و ۳۴۰هزار تومان قیمت خورد ...

بهای امروز طلا و ارز (یک‌شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۸)

درحالی‌که امروز بازار ارز کاهش قیمت را تجربه کرد و همچنین در بازار جهانیِ طلا قیمت‌ ثابت و بازار نیز تعطیل بود، در بازار داخلیِ سکه و طلا شاهد افزایش قیمت بودیم: بهای سکه‌ی تمام‌بهار آزادیِ طرح جدید در بازار امروز (یک‌شنبه) به چهارمیلیون و ۴۱۵هزار تومان رسید که نسبت به دیروز افزایش ۱۱۵هزار تومانی دارد. اما سکه‌ی تمام طرح قدیم ۳۰هزار تومان ارزان شد و چهارمیلیون و ۳۴۰هزار تومان قیمت خورد. در این میان نیم‌سکه ثبات قیمت داشت و همچون دیروز دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ماند. اما ربع سکه یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان فروخته شد که قیمتش ۲۰ هزار تومان بیشتر از دیروز شده است. همچنین هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت ۸۸۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان در طلافروشی‌ها داد و ستد می‌شود که نسبت به دیروز ۵۰۰۰ تومان افزایش قیمت را تجربه می‌کند. در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا ۱۴۶۵ دلار اعلام شده که نسبت به روز قبل ثابت مانده است. در بازار ارز نیز قیمت خرید هر دلار در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد که نسبت به دیروز ۱۵۰ تومان کاهش یافته است.

همچنین نرخ خرید هر یورو در صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ فر وش آن ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان بود که فروش این نوع ارز هم ۱۵۰ تومان ار روز قبل ارزان‌تر شده است. همچنین امروز بانک‌ها هر دلار را ۱۲ هزار و ۱۷۶ تومان خریدند و هر یورو نیز ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان برای خرید از فروشندگان قیمت خورد که این قیمت‌ها هم کاهش یافته است. ارز مسافرتی هم که دیروز با احتساب کارمزد حدود ۱۴ هزار تومان فروخته می‌شد امروز ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه شد.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  16:50   یکشنبه 10 آذر 1398  
 نظرات