اخبار   
 

 «همشهری‌آنلاین» : اینترنت چند استان برقرار شد ؛ نام‌های استان‌ها

به گزارش «همشهری‌آنلاین» به نقل از ایسنا، گزارش‌های رسیده از استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان،سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری،اردبیل، زنجان و ایلام، از برقراری اینترنت‌های خانگی در این استان‌ها حکایت دارد ...

«همشهری‌آنلاین» : اینترنت چند استان برقرار شد ؛ نام‌های استان‌ها
■ مجوز برقراری اینترنت خانگی ۱۰ استان ابلاغ شد


به گزارش «همشهری‌آنلاین» به نقل از ایسنا، گزارش‌های رسیده از استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان،سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری،اردبیل، زنجان و ایلام، از برقراری اینترنت‌های خانگی در این استان‌ها حکایت دارد.

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات نیز صحت خبر منتشرشده مبنی بر وصل اینترنت ١٠ استان را تأیید و به ایرنا اعلام کرد: ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در این استان ها که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شد. رفع محدودیت اینترنت ثابت در استان های زیر به اپراتورها ابلاغ شده است: خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام.

مقام‌های کشور در روزهای گذشته توضیح داده‌اند که قطع اینترنت به دلایل تهدیدهای امنیتی پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین صورت گرفته و به محض رفع مشکلات امنیتی مجدداً برقرار خواهد شد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : همشهری‌آنلاین
  07:29   شنبه 2 آذر 1398  
 نظرات