اخبار   
 

 آلمان: صادرات شرکت‌هایمان به ایران را همچنان تضمین می‌کنیم

برلین همچنان به مذاکره با ایالات متحد آمریکا برای معاف کردن شرکت‌های آلمانی از تحریم‌های وضع‌شده علیه ایران ادامه خواهد داد. وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که همچنان به ارائه‌ی تضمین‌های لازم برای صادرات و سرمایه‌گذاری به شرکت‌هایی که به داد و ستد با ایران می‌پردازند، ادامه می‌دهد ...

آلمان: صادرات شرکت‌هایمان به ایران را همچنان تضمین می‌کنیم

برلین همچنان به مذاکره با ایالات متحد آمریکا برای معاف کردن شرکت‌های آلمانی از تحریم‌های وضع‌شده علیه ایران ادامه خواهد داد. وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که همچنان به ارائه‌ی تضمین‌های لازم برای صادرات و سرمایه‌گذاری به شرکت‌هایی که به داد و ستد با ایران می‌پردازند، ادامه می‌دهد.

به گزارش یورونیوز، او افزود برلین همچنان به مذاکره با ایالات متحده آمریکا برای معاف کردن شرکتهای آلمانی از تحریم‌های وضع شده علیه ایران نیز ادامه خواهد داد.

این خبر در زمانی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از آغاز اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران منتشر شد. این تحریم‌ها از نیمه‌شب دوشنبه و به طور دقیق‌تر از ساعت یک دقیقه بامداد سه‌شنبه اجرایی می‌شوند.

آمریکا به کشورها در سراسر جهان هشدار داده است که واردات نفت خود از ایران را نیز تا ماه نوامبر به صفر برسانند در غیر این صورت با مجازات‌های سنگین آمریکا روبرو خواهند شد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.
ـ چند مطلب مرتبط :
آنچه از رییس‌جمهور آلمان آموختم
آلمان بزرگراه الکتریکی می‌سازد
۹۰ ایده‌ی ایرانی در رویداد جهانی ایده‌پردازی
جشن جهانی صدسالگی باهاوس برگزار می‌شود

این خبر را م افتخاری برای بخش خبرهای وبگاه فرستاده‌اند.
  منبع : وبگاه «عصر ایران»
  11:16   چهارشنبه 17 مرداد 1397  
 نظرات