اخبار   
 

 «اپل واچ» ساعت‌های پُرآوازه‌ی سوییسی را پشت سر گذاشت

«اپل» با ارائه‌ی ساعت‌های هوشمند خود، عنوان بزرگ‌ترین سازنده‌ی ساعت در جهان را به خود اختصاص داد. جالب است بدانید که ساعت‌های هوشمند اپل («اپل واچ») از زمانی که برای نخستین بار رونمایی و عرضه شده‌اند، تا کنون به یکی از موفق‌ترین محصولات اپل تبدیل شده و موجب شده‌اند که این شرکت با پشت سرگذاشتنِ سده‌ها تجربه‌ی سازندگانِ مشهور سوییسیِ تولید ساعت، در صدر فهرست برترین و بزرگ‌ترین سازندگان ساعت در جهان قرار بگیرد ...

«اپل واچ» ساعت‌های پُرآوازه‌ی سوییسی را پشت سر گذاشت

«اپل» با ارائه‌ی ساعت‌های هوشمند خود، عنوان بزرگ‌ترین سازنده‌ی ساعت در جهان را به خود اختصاص داد. به گزارش «بیزینس اینسایدر»، شاید بسیاری اپل را برای گوشی‌های هوشمند آی‌فون بشناسند و چنینن بینگارند که بزرگ‌ترین و موفق‌ترین محصولی که این شرکت آمریکایی تا کنون طراحی و تولید کرده نیز همان گوشی هوشمند آی‌فون است؛ اما جالب است بدانید که ساعت‌های هوشمند اپل («اپل واچ») از زمانی که برای نخستین بار رونمایی و عرضه شده‌اند، تا کنون به یکی از موفق‌ترین محصولات اپل تبدیل شده و موجب شده‌اند که این شرکت با پشت سرگذاشتنِ سده‌ها تجربه‌ی سازندگانِ مشهور سوییسیِ تولید ساعت، در صدر فهرست برترین و بزرگ‌ترین سازندگان ساعت در جهان قرار بگیرد.

اپل در سه ماهه پایانی سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی توانست به فروشی بسیار بیشتری از ساعت‌های برندهای مشهوری همچون رولکس، امگا و و سواچ دست یابد. این آمار که توسط موسسه تحقیقاتی و تحلیلگران صنعتی کانالیز بدست آمده است، حاکی است که میزان فروش اپل واچ در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷، حدود هشت میلیون دستگاه در جهان بوده است که کاربران در کشورهای ایالات متحده آمریکا و استرالیا بیشترین استقبال را از این محصول جدید و جذاب کرده‌اند.

حالا با انتشار این آمار، می‌توان به وضوح دریافت که اپل اکنون بزرگترین و محبوب‌ترین سازنده و تولیدکننده ساعت در جهان است چراکه میزان فروش اپل واچ از مجموع فروش بزرگترین و مشهورترین شرکت‌های ساعت‌سازی سوئیسی نیز سبقت گرفته و این درحالیست که اپل تنها به مدت چهار سال است که وارد عرصه تولید ساعت شده اما مشهورترین سازندگان سوئیسی ساعت قرن‌هاست که در این زمینه مهارت پیدا کرده و فعالیت‌های موفقیت‌آمیزی داشته‌اند.

تیم کوک - مدیر عامل اپل - در این باره می‌گوید: سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ برای اپل بسیار خوب بود چراکه موجب افزایش درآمد دو برابری و دو رقمی شدن رشد فروش آن شد".

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع :
  03:15   سه شنبه 24 بهمن 1396  
 نظرات