اخبار   
 

 اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا برای توسعه‌ی شهر تهران

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاءِ سپاه از آمادگی آن قرارگاه برای در اختیار گذاشتن تجهیزات و دانش حرفه‌ای در راستای توسعه‌ی شهر تهران خبر داد. سعید محمد در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ی جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ۲۱ و ۲۲ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران گفت: مشکلات کلان‌شهر تهران در همه‌ی زمینه‌ها از جنس ابرچالش‌هاست و رسیدگی به آن‌ها از اولویت‌های شهری است، که شهرداری تهران ناچار است با آن‌ها دست و پنجه نرم کند ...

اعلام آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا برای توسعه‌ی شهر تهران

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاءِ سپاه از آمادگی آن قرارگاه برای در اختیار گذاشتن تجهیزات و دانش حرفه‌ای در راستای توسعه‌ی شهر تهران خبر داد. سعید محمد در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ی جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ۲۱ و ۲۲ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران گفت: مشکلات کلان‌شهر تهران در همه‌ی زمینه‌ها از جنس ابرچالش‌هاست و رسیدگی به آن‌ها از اولویت‌های شهری است، که شهرداری تهران ناچار است با آن‌ها دست و پنجه نرم کند. وی افزود: قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را موظف می‌داند در کنار شهرداری تهران هر آنچه در توان دارد، اعم از تجهیزات و دانش در خدمت توسعه این شهر و رفاه بیشتر شهروندان آن به کار بگیرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه ادامه داد: یکی از مسائل شهر تهران کنترل روان آب‌هاست. روان آب‌هایی که در مناطق ۲۱ و ۲۲ از آنها غفلت شده؛ مناطق ۲۱ و ۲۲ جمعیت بیشتری به واسطه افزایش قیمت ملک در مرکز تهران ظرف سال‌های گذشته در خود پذیرفته لذا رسیدگی به آب‌های سطحی در این مناطق یکی از اولویت‌های مدیریت‌های شهری است. وی تاکید کرد: در فروردین امسال مشکلات زیادی به واسطه بارش‌ها برای شهروندان در اقصی نقاط کشور ایجاد شد. امیدواریم تهران شهری بیمه در حوزه روان آب‌ها باشد و در این مسیر توان قرارگاه خاتم‌الانبیاء در خدمت توسعه شهر تهران خواهد بود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : وبگاه اسکان‌نیوز
  08:10   یکشنبه 23 تیر 1398  
 نظرات