اخبار   
 

 توضیح پلیس درباره‌ی گود برج میلاد

کم‌تر از یک ماه پیش بود که یکی از نمایندگان شورای شهر تهران در تذکری بر لزوم توجه به گود رهاشده در کنار برج میلاد تأکید و اعلام کرد که این گود در دست نیروی انتظامی است؛ موضوعی که رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره‌ی آن ارائه کرده است ...

توضیح پلیس درباره‌ی گود برج میلاد

کم‌تر از یک ماه پیش بود که یکی از نمایندگان شورای شهر تهران در تذکری بر لزوم توجه به گود رهاشده در کنار برج میلاد تأکید و اعلام کرد که این گود در دست نیروی انتظامی است؛ موضوعی که رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره‌ی آن ارائه کرده است.

سردار حسین رحیمی در گفت وگو با ایسنا، درباره زمین گودبرداری شده در مجاورت برج میلاد که به گفته زهرا نژاد بهرام، نماینده شورای شهر تهران در اختیار نیروی انتظامی است گفت: در این زمینه اختلافی میان بنیاد تعاون ناجا و یکی از معاونت‌های شهرداری وجود داشت و تا جایی که من از آن خبر دارم جلساتی برگزار شده و دو طرف به نتایج خوبی هم رسیده‌اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به حضورش در برخی از جلسات مربوط به پیگیری این مساله گفت: قرار بوده بنیاد تعاون ساختمانی آنجا بسازد که مجوزش صادر نشد و تا جایی که من خبر دارم و موضوع را دنبال می کنم، نتایج خوبی حاصل شده است.

زهرا نژاد بهرام، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در هفته ناجا بر لزوم توجه به گود رها شده برج میلاد که در دست نیروی انتظامی است تأکید کرده و گفته بود: یکی از این گودهای پرخطر، گود کنار برج میلاد است که لازم می‌دانیم از نیروی انتظامی بخواهیم هر چه سریعتر فکری به حال این موضوع کند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  12:18   شنبه 19 آبان 1397  
 نظرات