اخبار   
 

 با به‌روزرسانی، «گوگل‌مپس» شلوغی اتوبوس را به کاربران نشان می‌دهد

آپدیت تازه‌ی «گوگل‌مپس» میزان شلوغی قطار شهری، مترو و اتوبوس را پیش‌بینی می کند. این ویژگی با توجه به داده‌های گردآوری‌شده از کاربران به‌روز می‌شود. به گزارش «دیجیتال‌ترندز»، اپلیکیشن «گوگل‌مپس» اکنون با آپدیت تازه‌ی خود می‌تواند میزان شلوغی اتوبوس یا قطار مترو را پیش‌بینی و کاربر را در گزینش مسیر بهینه یاری کند ...

با به‌روزرسانی، «گوگل‌مپس» شلوغی اتوبوس را به کاربران نشان می‌دهد

آپدیت تازه‌ی «گوگل‌مپس» میزان شلوغی قطار شهری، مترو و اتوبوس را پیش‌بینی می کند. این ویژگی با توجه به داده‌های گردآوری‌شده از کاربران به‌روز می‌شود. به گزارش «دیجیتال‌ترندز»، اپلیکیشن «گوگل‌مپس» اکنون با آپدیت تازه‌ی خود می‌تواند میزان شلوغی اتوبوس یا قطار مترو را پیش‌بینی و کاربر را در گزینش مسیر بهینه یاری کند. هنگامی که فرد مقصد خود را در این اپلیکیشن جستجو می کند پیش بینی میزان شلوغی این وسایل نقلیه عمومی نیز در آن ظاهر می شود. این ویژگی با توجه به اطلاعات و رتبه بندی کاربران دیگر به روز می شود. بنابراین حتی ممکن است هنگامیکه کاربر در حال تردد با این وسایل نقلیه است، اپلیکیشن درباره میزان شلوغی اتوبوس، مترو یا قطار شهری از او سوالاتی بپرسد.

تیم پشتیبانی گوگل مپس در یک پست وبلاگی نوشته اند: هیچ چیزی بدتر از آن نیست که در آب و هوای گرم در یک وسیله نقلیه عمومی شلوغ گیر بیفتید. ما قابلیت پیش بینی میزان شلوغی حمل و نقل را ارائه کردیم تا کابران بتوانند میزان جمعیت حاضر در یک اتوبوس، قطار یا مترو را رصد کنند. به این ترتیب کاربر می تواند با اطلاع از میزان شلوغی وسایل نقلیه عمومی درباره مسیر خود تصمیم بگیرد. افزون بر آن در جدیدترین آپدیت های این اپلیکیشن کاربران می توانند به اطلاعات میزان ترافیک و مدت زمان دیرکرد قطار یا اتوبوس نیز دسترسی یابند. علاوه بر آن مدت زمان دقیق سفر با توجه به شرایط ترافیکی در مسیر مشخص می شود.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  14:22   دوشنبه 10 تیر 1398  
 نظرات