اخبار   
 

 کارکرد تازه‌ی گوگل‌مپ

گوگل قابلیت تازه‌ای را به نرم‌افزار نقشه‌ی گوگل افزوده است که به کاربران اجازه می‌دهد به نقشه‌ی محله‌های گوناگون، ویدئو هم بیفزایند. به گزارش «اندروید هدلاین»، شرکت گوگل (گوگل‌مپ) به‌تازگی اعلام کرده است که قابلیت جدیدی را در بخش اطلاعات نرم‌افزار نقشه یا گوگل‌مپ خود ایجاد کرده است تا به‌وسیله‌ی آن کاربران بتوانند افزون بر افزودنِ عکس و تصویر، ویدیو هم بفرستند و منتشر کنند ...

کارکرد تازه‌ی گوگل‌مپ

گوگل قابلیت تازه‌ای را به نرم‌افزار نقشه‌ی گوگل افزوده است که به کاربران اجازه می‌دهد به نقشه‌ی محله‌های گوناگون، ویدئو هم بیفزایند. به گزارش «اندروید هدلاین»، شرکت گوگل (گوگل‌مپ) به‌تازگی اعلام کرده است که قابلیت جدیدی را در بخش اطلاعات نرم‌افزار نقشه یا گوگل‌مپ خود ایجاد کرده است تا به‌وسیله‌ی آن کاربران بتوانند افزون بر افزودنِ عکس و تصویر، ویدیو هم بفرستند و منتشر کنند.

این قابلیت برای میلیون‌ها و شاید میلیاردها کاربری که از گوگل مپ برای رفت و آمدهای روزانه و یا مسافرت‌های خود استفاده می کنند، مفید و کاربردی به‌نظر می‌رسد چرا که بدین وسیله کاربران محلی می توانند با افزودن و انتشار ویدیوی مربوط به یک مکان خاص، به سایر کاربرانی که تا بحال به آنجا نرفته و اطلاعات زیادی راجع به مکان مربوطه ندارند، راهنمایی و کمک شایانی کنند.

کاربران محلی از این پس می توانند به بخش اطلاعات بیشتر گوگل مپ مراجعه کرده و درست همانند افزودن تصاویر، از گالری گوشی خود، ویدیوی مکان مربوطه را پیدا کرده و در گوگل مپ آپلود کنند.

این قابلیت جدید همچنین برای آن دسته از کاربرانی که به سفرهای ماجراجویانه داخلی و خارجی علاقمند هستند، خبر بسیار خوشایندی محسوب می‌شود چراکه از این پس قادر خواهند بود تا از نحوه رفتار، پوشش و سبک زندگی حقیقی مردم و همچنین ترافیک، رفت و آمد و وسایل حمل و نقل آن منطقه مطلع شوند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  18:36   یکشنبه 26 شهریور 1396  
 نظرات