اخبار   
 

 گردآوری اطلاعات پیاده‌روها با کوله‌پشتی

گزارشگران ادعا کرده‌اند که شرکت «اپل» داده‌های مربوط به پیاده‌روها را با یک کوله‌پشتی گردآوری می‌کند. به گزارش «انگجت«، شرکت اپل برای بهبود دقت نقشه‌هایش، از روش تازه‌ای بهره می‌جوید. به‌تازگی تصاویری از کارمند این شرکت منتشر شده، که او را با یک کوله‌ی مجهز به دوربین، حسگر لیدار و ابزار دیگر در سانفرانسیسکو نشان می‌دهد. اگرچه هدف اصلی این کار آشکار نیست، اما احتمال می‌رود که این فرد در حال گردآوری داده‌های مربوط به مسیر پیاده‌روها باشد ...

گردآوری اطلاعات پیاده‌روها با کوله‌پشتی

گزارشگران ادعا کرده‌اند که شرکت «اپل» داده‌های مربوط به پیاده‌روها را با یک کوله‌پشتی گردآوری می‌کند. به گزارش «انگجت«، شرکت اپل برای بهبود دقت نقشه‌هایش، از روش تازه‌ای بهره می‌جوید. به‌تازگی تصاویری از کارمند این شرکت منتشر شده، که او را با یک کوله‌ی مجهز به دوربین، حسگر لیدار و ابزار دیگر در سانفرانسیسکو نشان می‌دهد. اگرچه هدف اصلی این کار آشکار نیست، اما احتمال می‌رود که این فرد در حال گردآوری داده‌های مربوط به مسیر پیاده‌روها باشد.

این کار، پیشتر هم انجام شده است. گوگل برای جمع‌آوری تصاویر و داده‌های مربوط به مناطقی که اطلاعات کاملی درباره آنها وجود ندارد، سالها زمان صرف کرده است. این کار تضمین می‌کند که نقشه‌ها، کاربر را بیشتر به مسیرهای دارای پیاده‌رو یا گذرگاه عابر پیاده راهنمایی کنند.

اپل، ارائه جزئیات پیشرفته نقشه را همراه با iOS 12 آغاز کرده است. نقشه کلی این شرکت، تنها کالیفرنیای شمالی را پوشش می‌دهند و هنوز وجود اطلاعات کوله‌پشتی در آن، قطعی نشده است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  15:42   یکشنبه 22 مهر 1397  
 نظرات