اخبار   
 

 نام‌نویسی بیش از ۴۱۹هزار تن در آزمون ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت انتخاب رشته‌ی آزمون ورودیِ دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (به‌جز دانشگاه آزاد اسلامی) از نام‌نویسی بیش از ۴۱۹ هزار و ۲۸۶ داوطلب برای شرکت در این آزمون خبر داد ...

نام‌نویسی بیش از ۴۱۹هزار تن در آزمون ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان مهلت انتخاب رشته‌ی آزمون ورودیِ دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (به‌جز دانشگاه آزاد اسلامی) از نام‌نویسی بیش از ۴۱۹ هزار و ۲۸۶ داوطلب برای شرکت در این آزمون خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه براساس آمار اولیه گزارش شده تعداد ۴۱۹ هزار و ۲۸۶ داوطلب این آزمون انتخاب رشته کرده اند و بدیهی است آمار قطعی انتخاب رشته کنندگان متعاقبا اعلام می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ دانشگاه ها (به‌جز دانشگاه آزاد اسلامی) باتوجه به ظرفیت‌های اعلام شده و براساس اطلاعیه‌های روز یکشنبه ۲۱ خرداد و پنج شنبه ۲۵ خردادماه جمعا تعداد ۱۶۹ هزار و ۶۵۵ نفر اعلام شده است.

دکتر توکلی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که علاقه‌مند به انتخاب رشته محل‌های دانشگاه آزاد هستند، ضرورت دارد باتوجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد در مهلت مشخص شده به سایت آزمون این دانشگاه مراجعه و با مطالعه به دفترچه راهنما و اطلاعیه ها نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود با شرایط و ضوابط آن دانشگاه اقدام کنند.


ـ همچنین بنگرید به :
■ آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز


  منبع : خبرگزاری ایسنا
  13:37   دوشنبه 29 خرداد 1396  
 نظرات