اخبار   
 

 ابلاغ رئوس خط مشی سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی HSEE

وزیر صنعت،‌معدن و تجارت، رئوس خط مشی سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی محیط زیست و انرژی (HSEE) را ابلاغ کرد. محمد شریعتمداری در این ابلاغیه بر تعهد به ایجاد هم‌گرایی و هم‌افزاییِ عینی و عملیِ سیاست‌ها و راهبردهای حوزه‌ی HSEE بخش صنعت و معدن کشور با اهداف توسعه‌ی پایدار تأکید کرده است ...

ابلاغ رئوس خط مشی سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی HSEE

وزیر صنعت،‌معدن و تجارت، رئوس خط مشی سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی محیط زیست و انرژی (HSEE) را ابلاغ کرد. محمد شریعتمداری در این ابلاغیه بر تعهد به ایجاد هم‌گرایی و هم‌افزاییِ عینی و عملیِ سیاست‌ها و راهبردهای حوزه‌ی HSEE بخش صنعت و معدن کشور با اهداف توسعه‌ی پایدار تأکید کرده است.

همچنین شناسایی، آنالیز و حذف مخاطرات بالقوه و تهدید‌کننده محیط زیست، سلامت و ایمنی کارکنان بخش صنعت و معدن کشور، همسایگان و جامعه، تعهد به کاهش سطح ریسک‌های شناسایی‌شده در ستاد و کلیه سازمان‌های تابعه و وابسته به حد قابل قبول و قابل اجرا(ALARP) و آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی HSEE در کلیه سطوح با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی شاغلان در شناسایی مخاطرات و تلاش در جهت حذف و کاهش مخاطرات از دیگر بندهای مورد تاکید شریعتمداری در ابلاغیه اخیر است. طبق این ابلاغیه وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت ضمن تاکید بر التزام به اجرای قوانین و مقررات ملی، ‌الزامات درون‌دستگاهی،‌تعهدات بین‌المللی، ‌استانداردها در حوزه HSEE در تمام سطوح سازمانی و مدیریتی خواستار پایبندی به ایجاد مشوق‌های حمایتی از سوی ستاد؛ ‌سازمان‌های تابعه و وابسته و بخش صنعت، معدن و تجارت از فعالیت‌ها، خدمات، محصولات و مسائل مربوط به HSEE شده است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : روزنامه‌ی دنیای اقتصاد
  13:18   یکشنبه 16 مهر 1396  
 نظرات