اخبار   
 

 رییس کمیسیون عمران مجلس : در ساخت مسکن مهر سهل‌انگاری شده است

رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در ساخت مسکن مهر سهل‌انگاری شده است، گفت: مدیران دخیل در ساخت مسکن مهر باید در مجلس به مردم پاسخ دهند ...

رییس کمیسیون عمران مجلس :
در ساخت مسکن مهر سهل‌انگاری شده است
■ اقساط تسهیلاتِ تعمیرات به اقساط مسکن مهر اضافه شد
■ مدیران مقصر باید پاسخ‌گو باشند


رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در ساخت مسکن مهر سهل‌انگاری شده است، گفت: مدیران دخیل در ساخت مسکن مهر باید در مجلس به مردم پاسخ دهند.

محمد رضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با بیان اینکه هم اکنون در حین بازید از مناطق زلزله زده هستیم و میزان تخریب واحدهای مسکن مهر بسیار گسترده است، اظهار داشت: این میزان تخریب واحدهای مسکن مهر مایه تاسف است.

وی با تاکید بر اینکه قطعا در فرایند ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است، گفت: مدیران مقصر و سهل انگار فارغ از اینکه در چه دوره ای در حوزه ساخت مسکن مهر تصمیم گیر بوده اند، باید پاسخگو باشند و به طور قطع باید در مجلس توضیح دهند.

رییس کمیسیون عمران ادامه داد: تمام واحدهای مسکن مهر دچار تخریب و خسارات فراوانی شده اند و این میزان تخریب مایه تاسف است.

رضایی ادامه داد: ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند و در حالی که هنوز اقساط تسهیلات خرید مسکن مهر را تمام نکرده اند که اقساط تسهیلات مرمت و تعمیرات را هم باید بپردازند.

این نماینده مجلس با اشاره به تخریب بیمارستان نوساز در اسلام آباد غرب، اظهار داشت: بیمارستان آخرین ساختمانی است که در این سوانح باید تخریب شود اما متاسفانه شاهد تخریب گسترده یک بیمارستان نوساز در اسلام آباد غرب هستیم.

رضایی تاکید کرد: مسئولان دخیل در ساخت مسکن مهر متعلق به هر دولتی که باشند، باید درباره عملکرد خود به مردم پاسخگو باشند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایلنا
  18:39   چهارشنبه 24 آبان 1396  
 نظرات