اخبار   
 

 فروش داغ!

پس از اجرای آخرین طرح ویژه‌ی فروش محصولات گروه نرم‌افزاری سازه در مردادماه امسال، که طی آن افزون بر ارائه‌ی محصولات جدید، از شیوه‌ای نوین در بازاریابی محصولات خود بهره گرفتیم و توانستیم بازار خود را به گونه‌ای قابل ملاحظه توسعه دهیم، با سه گروه تماس از سوی مخاطبانمان روبه‌رو بودیم که هر گروه به دلیلی خواهان برگزاری طرح دیگری برای فروش ویژه بودند. برای پاسخ به این درخواست‌ها، فقط در روزهای آدینه، ۸ آذرماه و شنبه، ۹ آذرماه طرح «فروش داغ» برگزار خواهد شد ...

فروش داغ!

بازدیدکنندگان محترم وبگاه‌های iiiwe.com و SAZE90.COM
کاربران گرامی
عرض سلام و ادب.
همان‌گونه که می‌دانید، آخرین طرح ویژه‌ی فروش گروه نرم‌افزاری سازه، پایان مردادماه بود. همزمان با اجرای این طرح این شرکت افزون بر ارائه‌ی محصولات جدید، از شیوه‌ای نوین در بازاریابی محصولات خود بهره گرفت که توانست بازار خود را به گونه‌ای قابل ملاحظه توسعه دهد.
پس از اجرای طرح، با سه دسته از تماس‌های شما روبه‌رو بودیم: نخست، همراهانِ تازه‌ای که با این شرکت و محصولات آن اساساً آشنا نبودند؛ دوم، همراهان قدیمی که با محصولات جدید آشنا نبودند؛ و سرانجام دوستانی که به دلیل مسافرت‌های تابستانی موفق به استفاده از مزایای طرح نشده بودند و همگی درخواست طرح دیگری برای فروش را داشتند. علاوه بر این، با توجه به موقعیت بازار، همه‌ی شما درخواست تخفیف‌های بسیار بیشتر را داشتید.
برای پوشش همه‌ی درخواست‌های شما، گروه نرم‌افزاری سازه طرح ویژه‌ی دیگری پیاده کرده است. در این طرح شما می‌توانید با مشاهده‌ی مصاحبه‌هایی که با همکاران ما انجام گرفته، با گذشته، حال، آینده و ساختار گروه نرم‌افزاری سازه و نرم‌افزارهای جدید و قدیمی‌تر این شرکت آشنا شوید.
همچنین، فقط در روزهای آدینه، ۸ آذرماه و شنبه، ۹ آذرماه از تخفیف استثنایی تا ۷۰% استفاده کنید!
از شما دعوت می‌کنیم مصاحبه‌ها و گفت‌وگوهای ضبط‌شده را ملاحظه بفرمایید و از اطلاعات آن استفاده کنید. همچنین از شما دعوت می‌کنیم از شرایط بسیار نادر ایجادشده با تخفیف ۷۰% برای خرید محصولات مورد نظر خود حداکثر استفاده را ببرید.

با عرض احترام
و به امید دیدار،
گروه نرم‌افزاری سازه


با کلیک بر روی تصویر، صفحه‌ی ویژه‌ی Hot Sale در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  09:45   شنبه 18 آبان 1398  
 نظرات