اخبار   
 

 دلار ۱۰۰۰ تومانی، در جشنواره‌ی رمضان!

شما کاربران ارجمند محصولات گروه نرم‌افزاری سازه، بهتر از ما واقف‌اید که از سال ۱۳۹۴ تا کنون، با وجود افزایش چندین‌برابریِ همه‌ی قیمت‌ها، بهای محصولات ما تنها ۱۰درصد افزایش داشته است. بنابراین، برای تأمین هزینه‌ها و تداوم تولیدات بهتر، ناگزیر به افزایش قیمت محصولات خود متناسب با تعرفه‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان هستیم. اما خبر خوب این است که شما می‌توانید در طرح «عیدی جشن رمضان» (۶ و ۷ خرداد) خرید خود را برای آخرین بار با تخفیف روی قیمت‌های قبل انجام دهید ...

دلار ۱۰۰۰ تومانی، در جشنواره‌ی رمضان!

خریداران محترم محصولات،
بازدید کنندگان گرامی


همان‌گونه که مستحضر هستید، از سال ۱۳۹۰ تا کنون با ثابت نگه داشتنِ قیمت‌ها و دادنِ تخفیف‌های به‌موقع در طرح‌های فروش، امکان خریدهای خوب در SAZE90.COM برای شما فراهم شده است.
اما شما عزیزان بهتر از ما واقف‌اید که در همین بازه، قیمت ارز بیش از ۱۶برابر و تعرفه‌های دریافتی سازمان‌های نظام مهندسی بیش از ۶برابر افزایش یافته است؛ درحالی‌که قیمتِ محصولات گروه نرم‌افزاری سازه کم‌تر از ۲۵درصد افزایش داشته است!
از همین رو، با توجه به تورم موجود، برای تأمین هزینه‌ها و استقرار گروه نرم‌افزاری سازه برای تولیدات بهتر، ناگزیر به افزایش قیمت محصولات تا ۲برابر هستیم.

اما خبر خوب این است که شما خریداران و کاربران محترم که مایل‌اید محصولاتِ کارآمد گروه نرم‌افزاری سازه را برای آخرین بار با تخفیف روی قیمت‌های قبل خریداری نمایید، می‌توانید از فرصت ویژه در جشنواره‌ی رمضان استفاده کنید. برای مقایسه‌ی قیمت‌ها، جدول بالا در همین صفحه را مطالعه بفرمایید و در تنها فرصت باقی‌مانده در روزهای ۶ و ۷ خردادماه با تخفیف روی قیمت‌های پیشین خرید کنید.

با آرزوی موفقیت برای همه‌ی شما
گروه نرم‌افزاری سازه


با کلیک بر روی تصویر زیر، ویدئوی گفت‌وگوی مدیرعامل گروه نرم‌افزای سازه و مدیر فروش گروه، درباره‌ی جزییاتِ «جشنواره‌ی رمضان» و تسهیلاتِ درنظرگرفته‌شده برای خریداران و کاربران، به مدت ۱۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و به حجمِ ۵۴ مگابایت برای شما به نمایش درخواهد آمد.
برای بزرگ‌نمایی، روی تصویر کلیک کنید.

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  12:30   شنبه 3 خرداد 1399  
 نظرات