اخبار   
 

 رشته نشست‌های «تألیف در معماری» در اصفهان برگزار می‌شود

رشته نشست‌های «تألیف در معماری» با حضور معماران برجسته و نهادهای مرتبط، در«خانه‌ی صفوی» اصفهان برگزار می‌شود. نشستِ نخست از این نشست‌ها سی‌اُم مردادماه برگزار خواهد شد ...

رشته نشست‌های «تألیف در معماری» در اصفهان برگزار می‌شود

رشته نشست‌های «تألیف در معماری» با حضور معماران برجسته و نهادهای مرتبط، در«خانه‌ی صفوی» اصفهان برگزار می‌شود. در جلسه نخست این نشست "مقدمات و طرح مسئله" مطرح خواهد شد. جلسه دوم نیز به مسئله "رجوع به سنت و چالش‌های معرفتی معماری" اختصاص خواهد داشت.

در جلسه سوم این نشست موضوع "همگام با معماری جهان و هم‌زمانی امور ناهم‌زمان" مورد بررسی قرار خواهد گرفت. "معماری تألیفی غرب ساز و کارهای مدرن معرفت" نیز موضوع این سلسله نشست‌ها در جلسه چهارم است.

جلسه پنجم این رویداد به موضوع "ضرورت یک پرسش، چگونه معماری در منطق مناسبات جدید ممکن است؟" پرداخته می‌شود.

در این جلسات بهارک کشانی، معمار و پژوهشگر حوزه طراحی معماری، امیر محمد اخوان، معمار و پژوهشگر منظر شهری و خشایار حضرتی وند، معمار و پژوهشگر حوزه فلسفه معماری حضور خواهند داشت.

این جلسات به ترتیب سه شنبه ۳۰ مرداد، ۱۳ شهریور، ۳ مهر، ۱۷ مهر و ۱۰ آبان ۱۳۹۷ از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در خانه صفوی اصفهان برگزار می‌شود.

حضور برای عموم در این جلسات آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ‌های مشخص شده به خانه صفوی واقع در اصفهان، خیابان خاقانی، حد فاصل وحید و خواجه پطروس، پلاک ۳۱ مراجعه کنند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری هنرآنلاین
  15:19   دوشنبه 22 مرداد 1397  
 نظرات