اخبار   
 

 معماران ایرانی، برنده‌ی جایزه‌ی طراحی داخلی اوکراین

استودیوی معماری کیوانی در بخش طراحی داخلی در سبک مدرن، موفق به کسب عنوان سوم مسابقه‌ی Interior Goda شد. این رویداد، بزرگ‌ترین مسابقه‌ی ملی معماری و طراحی داخلی کشور اوکراین است که به‌صورت سالیانه و در زمینه‌هایی گوناگون همچون طراحی داخلی، نورپردازی، طراحی نئوکلاسیک و طراحی مدرن میان معماران و استودیوهای معماریِ فعال در کشور اوکراین برگزار می‌شود ...

معماران ایرانی، برنده‌ی جایزه‌ی طراحی داخلی اوکراین

استودیوی معماری کیوانی در بخش طراحی داخلی در سبک مدرن، موفق به کسب عنوان سوم مسابقه‌ی Interior Goda شد. این رویداد، بزرگ‌ترین مسابقه‌ی ملی معماری و طراحی داخلی کشور اوکراین است که به‌صورت سالیانه و در زمینه‌هایی گوناگون همچون طراحی داخلی، نورپردازی، طراحی نئوکلاسیک و طراحی مدرن میان معماران و استودیوهای معماریِ فعال در کشور اوکراین برگزار می‌شود.

استودیو معماری کیوانی که در دوره گذشته و به واسطه طراحی پروژه "مهر خانه" موفق به کسب عنوان در این مسابقات شده بود امسال نیز موفق به کسب عنوان سوم مسابقات Interior Goda در بخش استودیو های فعال در طراحی داخلی در سبک مدرن شد.این جایزه که برآیندی از فعالیت های استودیو معماری کیوانی در کشور اوکراین است در راستای نگاه خلاقانه این گروه معماری ایرانی در حوزه طراحی داخلی مدرن به آنها اختصاص یافته است.

اغلب پروژه‌های این استودیو از حیث ساختار و روند طراحی، بر پایه معماری ایرانی شکل می‌گیرند. همه این‌ها در یک مجموعه بزرگ‌تر می‌گیرند، کانسپت‌هایی ملهم از معماری ایرانی را دنبال می‌کند. نگاه طراحان این استودیو به معماری ایرانی در برخورد فرمالیستی خلاصه نمی‌شود و بیشتر مبتنی بر نوعی بازتولید اتمسفر است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : وبگاه هنرآنلاین
  20:39   یکشنبه 26 آذر 1396  
 نظرات