اخبار   
 

 جایزه‌ی جهانیِ نوآورترین دفتر معماریِ مدرن، به سه پروژه از ایران تعلق گرفت

جایزه‌ی حهانی نوآورترین دفتر معماری مدرن به سه پروژه‌ی «اُرسی‌خانه»، «پردیس‌خانه» و «کاشی‌خانه» اختصاص یافت. به گزارش هنرآنلاین، نیما و سینا کیوانی، امسال توانستند جایزه‌ی «نوآورترین دفتر معماری مدرن»‌ ( Most Innovative Modern Architecture Studio) در سال ٢٠٢٠ را از آنِ خود کنند ...

جایزه‌ی جهانیِ نوآورترین دفتر معماریِ مدرن، به سه پروژه از ایران تعلق گرفت

جایزه‌ی حهانی نوآورترین دفتر معماری مدرن به سه پروژه‌ی «اُرسی‌خانه»، «پردیس‌خانه» و «کاشی‌خانه» اختصاص یافت. به گزارش هنرآنلاین، نیما و سینا کیوانی، امسال توانستند جایزه‌ی «نوآورترین دفتر معماری مدرن»‌ ( Most Innovative Modern Architecture Studio) در سال ٢٠٢٠ را از آنِ خود کنند.

هدف از اعطای این جایزه که مراسمش در کشور انگلستان برگزار می‌شود، گسترش ایده‌های نو، افزایش خلاقیت و استمرار نوآوری در زمینه معماری معاصر است؛ منظور از ایده‌های نو هم شیوه‌هایی است که به پایداری بیشتر و ارتقای کیفی معماری مدرن در جهان کمک کند. احترام به مخاطب و تعهد به پیشبرد معماری مدرن از دیگر مواردی است که هیأت داوران ششمین دوره جایزه معماری BUILD به آن توجه کرده و فعالیت شرکت‌ها و دفاتر معماری مدرن در سراسر جهان را بر این اساس، مورد بررسی قرار داده اند.

جایزه "نوآورترین دفتر معماری مدرن" در سال ۲۰۲۰ برای نخستین بار به ایران به دلیل طراحی و ساخت پروژه‌هایی چون "اُرسی خانه، پردیس خانه و کاشی خانه" اختصاص یافته است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری هنرآنلاین
  12:36   دوشنبه 6 مرداد 1399  
 نظرات