اخبار   
 

 ۱۳ قاب از مینی‌مالیسم در عکاسی معماری

وبگاه معتبر «آرک‌دیلی» در تازه‌ترین مجموعه از بهترین عکس‌های معماری که هر هفته با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد، این بار بر روی مجموعه‌ای از عکس‌های مینیمالیستی از خلال آثار عکاسان برجسته‌ای همچون «جوئل فیلیپه»، «سباستین وایس» و «نلسون گاریدو» تمرکز کرده؛ و شایان توجه است که در میان این عکاسان، نام «حسین فراهانی»، هنرمند ایرانی نیز دیده می‌شود. تماشای این ۱۳ قابِ چشم‌نواز را از دست ندهید ...

۱۳ قاب از مینی‌مالیسم در عکاسی معماری

وبگاه معتبر «آرک‌دیلی» در تازه‌ترین مجموعه از بهترین عکس‌های معماری که هر هفته با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد، این بار بر روی مجموعه‌ای از عکس‌های مینیمالیستی تمرکز کرده است.

انس گرفتن با چشم‌اندازهای جدید در معماری بدون شک تا اندازه زیادی مدیون هنر عکاسان است. عکاسی معماری همچنین یکی از محبوب‌ترین رویکردهایی است که به کار مستندسازی معماری می‌آید.

"آرک‌دیلی"، رسانه تخصصی بین‌المللی حوزه معماری که هر هفته عکس‌های دیدنی و جالب توجه عکاسان این عرصه را معرفی می‌کند این بار مجموعه‌ای را تحت عنوان مینی‌مالیسم در عکاسی معماری با مخاطبین به اشتراک گذاشته است.

در این مجموعه ۱۴ تصویر مینیمالیستی از خلال آثار عکاسان برجسته‌ای چون "جوئل فیلیپه"، "سباستین وایس" و "نلسون گاریدو" مرور شده است. جالب توجه است که در میان این عکاسان نام حسین فراهانی هنرمند ایرانی نیز دیده می شود.

عکاسی مینیمالیستی به طور عام با بهره‌گیری از ترکیب‌بندی‌های شسته رفته که هندسه و انتزاع را مرکز توجه قرار می‌دهد، شناخته می‌شود؛ خصلتی که در مجموعه پیش رو نیز به وضوح قابل مشاهده و شناسایی است.

فرناندو گوئرا، ماریا آجایبا، خاویر سالیاس، آدرین مارو ماروتو، فرن سیلوستره و تاکوجی شیمورا دیگر عکاسانی هستند که آثارشان در این مجموعه قرار گرفته است.

برای بزرگ‌نمایی، روی عکس‌ها کلیک کنید.‌
برای بزرگ‌نمایی، روی عکس‌ها کلیک کنید.‌
برای بزرگ‌نمایی، روی عکس‌ها کلیک کنید.‌

  منبع : وبگاه هنرآنلاین
  12:36   دوشنبه 6 شهریور 1396  
 نظرات