اخبار   
 

 رونمایی از لوگوی تازه‌ی پژو

قرار است خودروی پژو ۳۰۸، نخستین نمونه از نسل آینده‌ی خودروهای پژو باشد که با لوگوی تازه عرضه خواهند شد. به گزارش«اتوکار»، درحالی‌که شرکت خودروسازی پژو پس از ادغام با فیات ـ کرایسلر، دارد یکی از بزرگ‌ترین خودروسازانِ جهان می‌شود، از برند تازه‌ی این خودروساز رونمایی شد؛ که به شکل یک شیر در پس‌زمینه‌ای تاریک خواهد بود ...

رونمایی از لوگوی تازه‌ی پژو

قرار است خودروی پژو ۳۰۸، نخستین نمونه از نسل آینده‌ی خودروهای پژو باشد که با لوگوی تازه عرضه خواهند شد. به گزارش«اتوکار»، درحالی‌که شرکت خودروسازی پژو پس از ادغام با فیات ـ کرایسلر، دارد یکی از بزرگ‌ترین خودروسازانِ جهان می‌شود، از برند تازه‌ی این خودروساز رونمایی شد؛ که به شکل یک شیر در پس‌زمینه‌ای تاریک خواهد بود. طبق توافق پژو و فیات، برند جدید محصولات خود را تحت نام استلانتیس به بازار عرضه خواهد کرد که نامی یونانی و برگرفته از واژه استلو به معنای ستاره خواهد بود. در بیانیه مشترک شرکت های پژو-سیتروین و فیات-‌کرایسر آمده است: برند جدید خودرویی دارای انگیزه های نیرومند و یک فرهنگ سازمانی قدرتمند خواهد بود. ما در کنار هم جمع شده ایم تا به یک رهبر جدید جهانی بازار خودرو تبدیل شویم که به تمامی نیازهای مشتریان با سلایق مختلف پاسخ دهد.

لیندا جکسون - مدیرعامل گروه خودرویی پژو - گفت: از سال ۲۰۲۰ پروژه های توسعه برند پژو وارد فاز تازه ای شد. اکنون پژو ۲۱۰ ساله شده و قدیمی ترین برند خودرویی است که تاکنون موفق شده تا سرپا بماند. قرار است خودروی پژو ۳۰۸، نخستین نمونه از نسل های آتی خودروهای پژو باشد که به لوگوی جدید مجهز می شود. به تدریج و تا پایان سال ۲۰۲۳ همه تولیدات پژو منقش به لوگوی جدید خواهند بود. لوگوی جدید یازدهمین لوگوی خودروسازی پژو از سال ۱۸۵۰ تاکنون خواهد بود.

طبق اعلام پژو، لوگوی جدید نمادی از اهمیت زمان و در لحظه زندگی کردن است و واسطه‌ای بین میراث و آینده پژو خواهد بود. پژو همچنین وعده داده است تا با به کارگیری مفاهیم و ایده های جدید در تولید محصولات خود، عملکرد محصولات خود را هم از بعد ظاهری و هم از بعد فنی ارتقا دهد. امسال پژو قرار است نمونه های جدید خودروهای ۳۰.۸، ۲۰۸، ۵۰۸ و همچنین پژو ۵۰۰۸ را رونمایی کند. پلتفرم تولیدی ای ام پی ۲ این شرکت هم قرار است به روز تر شود و محصولات جدید سازگاری بیشتری با موتورهای الکتریکی داشته باشد.


با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

در پیوند با همین موضوع :
(با کلیک بر روی هر عنوان، آن مطلب در دسترس شما خواهد بود.)
پژو ۲۰۸
طرح شگفت‌انگیز یک ایرانی برای پژو
ایران خودرو و پژو، خودروی جدید می‌سازند
اتومبیل عجیب پژو
با تازه‌های صنعت خـودروسازی جهان آشنا شوید
فیلمی از چگونگی سرقت پژو ۲۰۶
ایرباس: ساخت خودروی پرنده تا پایان سال ۲۰۱۷
نمایشگاه بین‌‌المللی خودروی استرالیا
پژو ۳۰۱ در راه بازار ایران
خودروی الکتریکی جدید و ارزان به بازار می‌آید : رنو کوئید
پژوسیتروئن می‌خواهد در ایران بماند
خودروهای برقی فولکس‌واگن در قطر آزمایش می‌شوند
برترین خودروهای مفهومی‌ نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۷
تندروترین خودروی جهان آیا سال آینده رکورد می‌زند؟
خودروهای آینده این شکلی هستند
بهترین فضای درونی خودروهای ۲۰۱۷
خودروی جدید رنو Dezir
آشپزخانه‌ی متحرک پژو

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  08:45   آدینه 8 اسفند 1399  
 نظرات