اخبار   
 

 ۲۴ اسفند امسال : بار دیگر یک جمعه‌ی خاص!

امسال هم همچون سال گذشته، واپسین آدینه‌ی سال (۲۴ اسفند‌ماه) یک جمعه‌ی خاص برای خریدارانِ محصولات گروه نرم‌افزاری سازه خواهد بود و شرکت‌کنندگان، هیجانِ خرید از SAZE90.COM در «Black Friday» را تجربه خواهند کرد. پارسال استقبالِ بی‌نظیر شما، گروه نرم‌افزاری سازه را غافلگیر کرد و حجم کارها آن‌قدر زیاد بود که ارسال بسته‌ها تا روزهای پایانی فروردین‌ماه به درازا کشید. امیدواریم ۲۴ اسفند‌ امسال، مهندسان ارجمندی که از «بلک‌فرایدیِ» پارسال جا ماندند، بتوانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند ...

۲۴ اسفند امسال : بار دیگر یک جمعه‌ی خاص!
۲۴ اسفندماه، آخرین فرصتِ خرید کتاب ETABS2016+SAZE90 با قیمت ویژه

با سلام به همه‌ی همراهان،
امسال هم همچون سال گذشته، برای واپسین آدینه‌ی سال برنامه‌ای ویژه داریم:
۲۴ اسفند‌ماه یک جمعه‌ی خاص برای خریدارانِ محصولات «گروه نرم‌افزاری سازه» خواهد بود
و شرکت‌کنندگان، هیجانِ خرید از SAZE90.COM در «Black Friday» را تجربه خواهند کرد.

پارسال استقبالِ بی‌نظیر شما، گروه نرم‌افزاری سازه را غافلگیر کرد و حجم کارها آن‌قدر زیاد بود که ارسال بسته‌ها تا روزهای پایانی فروردین‌ماه به درازا کشید. امیدواریم ۲۴ اسفند‌ماه امسال، دوستان و مهندسان ارجمندی که از خرید در «بلک‌فرایدیِ» پارسال جا ماندند، بتوانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.
برای دریافت آخرین اخبار درباره‌ی «بلک‌فرایدی» امسال، روی تصویر زیر کلیک کنید:


برای دریافت آخرین اخبار درباره‌ی «Black Friday» امسال، روی تصویر بالا کلیک کنید.

همراهان ارجمند توجه داشته باشند که اگرچه فروش کتاب ETABS2016+SAZE90 با تخفیف بسیار ویژه در زمان تنظیم و انتشار این خبر ادامه دارد، اما آدینه، ۲۴ اسفندماه، آخرین فرصتی است که می‌توانید این کتاب را با قیمت ویژه تهیه کنید. توصیه می‌کنیم خرید خود را همین امروز و هم‌اکنون انجام دهید تا بتوانید کتاب را زودتر دریافت کنید.
برای خرید کتاب ETABS2016+SAZE90 با تخفیف ویژه، روی تصویر بالا کلیک کنید.

  منبع : گروه نرم‌افزاری سازه
  16:30   یکشنبه 12 اسفند 1397  
 نظرات