اخبار   
 

 رکوردشکنی دوباره‌ی کرونا در کشور ـ ۴۱۵۱ تن دیگر دچار شدند

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و درگذشتِ ناشی از کووید ـ ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: در شبانه‌روز گذشته ۴۱۵۱ بیمار شناسایی و از این میان ۲۱۲۷ تن در مراکز درمانی بستری شدند. دکتر سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز (۱۵ مهر ۱۳۹۹) و بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، ۴هزار و ۱۵۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شد، که دوهزار و ۱۲۷ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید ـ ۱۹ در کشور به ۴۷۹هزار و ۸۲۵ نفر رسید ...

رکوردشکنی دوباره‌ی کرونا در کشور
■ ۴۱۵۱ تن دیگر دچار شدند


سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و درگذشتِ ناشی از کووید ـ ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: در شبانه‌روز گذشته ۴۱۵۱ بیمار شناسایی و از این میان ۲۱۲۷ تن در مراکز درمانی بستری شدند. دکتر سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز (۱۵ مهر ۱۳۹۹) و بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، ۴هزار و ۱۵۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شد، که دوهزار و ۱۲۷ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید ـ ۱۹ در کشور به ۴۷۹هزار و ۸۲۵ نفر رسید. لاری همچنین گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۷ هزار و ۴۱۹ نفر رسید. وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون ۳۹۴ هزار و ۸۰۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۴۲۰۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. وی ادامه داد: تا کنون چهار میلیون و ۱۷۹ هزار و ۳۳۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری در توضیح استانهای در وضعیت قرمز بیماری گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند. وی همچنین درباره استانهای در وضعیت هشدار گفت: استانهای کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  14:43   سه شنبه 15 مهر 1399  
 نظرات