اخبار   
 

 بهای طلا، سکه و ارز در روز دوشنبه، ۲۴ تیر ۹۸

بهای طلا، سکه و ارز امروز (۲۴ تیرماه) نه‌تنها در بازار روند کاهشی داشت، بلکه نرخ ارز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز نسبت به دیروز باز هم با کاهش همراه بود. به گزارش ایسنا، بهای سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز با کاهش ۶۰هزار تومانی، چهارمیلیون و ۲۹۰هزار تومان فروخته شد. سکه‌ی طرح قدیم نیز چهارمیلیون و ۱۵۰هزار تومان قیمت داشت که در مقایسه با دیروز۸۰هزار تومان از بهایش کاسته شده بود ...

بهای طلا، سکه و ارز در روز دوشنبه، ۲۴ تیر ۹۸

بهای طلا، سکه و ارز امروز (۲۴ تیرماه) نه‌تنها در بازار روند کاهشی داشت، بلکه نرخ ارز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز نسبت به دیروز باز هم با کاهش همراه بود. به گزارش ایسنا، بهای سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز با کاهش ۶۰هزار تومانی، چهارمیلیون و ۲۹۰هزار تومان فروخته شد. سکه‌ی طرح قدیم نیز چهارمیلیون و ۱۵۰هزار تومان قیمت داشت که در مقایسه با دیروز۸۰هزار تومان از بهایش کاسته شده بود. همچنین نیم‌سکه ۱۰ هزار تومان گران شده و دو میلیون و ۲۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. ربع سکه هم ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. هر قطعه سکه یک گرمی با ۲۰ هزار تومان کاهش ۹۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در طلافروشی‌ها ۴۱۲ هزار و ۲۹۰ تومان داد و ستد می‌شود که حدود ۶,۰۰۰ تومان نسبت به روز گذشته ارزان شده است. این در حالی است که در بازارهای جهانی، قیمت هر اونس طلا کاهشی بوده و ۱۴۱۱ است.

کاهش قیمت دلار

بانک‌ها امروز (۲۴ تیر) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۱۸۸ تومان بود، امروز ۱۲ هزار و ۹۱ تومان خریداری شد. شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۶۲۹ تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز بیش از ۱۰۰ تومان کاهش داشته است. هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۵ هزار و ۱۹۷ تومان خریداری می‌شود.

نرخ ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۳۱۴ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان است. این صرافی‌ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان می‌فروشند که نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش یافته است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  18:00   دوشنبه 24 تیر 1398  
 نظرات