اخبار   
 

 بهای طلا، سکه و ارز در روز سه‌شنبه (یازدهم تیرماه)

امروز (سه‌شنبه) قیمت سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح جدید چهارمیلیون و ۵۰۰هزار تومان (کاهش ۵۵ هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه) اعلام شده است. همچنین، سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح قدیم چهارمیلیون و ۳۰۰هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۵۰ هزار تومان کاهش را نشان می‌دهد. نیم‌سکه نیز ۲۰هزار تومان ارزان شده و دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان داد و ستد می‌شود. صرافی‌های مجاز بانک مرکزی هم امروز قیمت دلار را ۱۰۰ تومان افزایش دادند، اما نرخ خرید دلار در بانک‌ها نسبت به دیروز ثابت است ...

بهای طلا، سکه و ارز در روز سه‌شنبه (یازدهم تیرماه)

بهای سکه‌ی تمام‌بهار آزادی امروز کاهش داشت و در حالی که صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت دلار را ۱۰۰ تومان افزایش دادند، نرخ خرید دلار در بانک‌ها نسبت به دیروز ثابت است.

به گزارش ایسنا، امروز (سه‌شنبه) قیمت سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح جدید چهارمیلیون و ۵۰۰هزار تومان (کاهش ۵۵ هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه) اعلام شده است. همچنین، سکه‌ی تمام‌بهار آزادی طرح قدیم چهارمیلیون و ۳۰۰هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۵۰ هزار تومان کاهش را نشان می‌دهد. نیم‌سکه نیز ۲۰هزار تومان ارزان شده و دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان داد و ستد می‌شود. ربع سکه هم با کاهش ۱۰ هزار تومانی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و سکه یک گرمی هم ۹۷۰ هزار تومان فروخته می‌شود که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است. همچنین، امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در طلافروشی‌ها ۴۲۵ هزار و ۲۲۵ تومان معامله می‌شود.

نرخ دلار در بانک‌ها و صرافی‌ها

بانک‌ها امروز، قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۴۳۱ تومان بود، امروز نیز با همین نرخ خریداری شد. همچنین شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۲۰ تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز حدود ۱۰۰ تومان کاهش داشته است. هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۶ هزار و ۶۹۸ تومان خریداری می‌شود. قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۷۲۵ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۵ هزار تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است. این صرافی‌ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می‌فروشند که این نرخ‌ها نیز نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش داشته است.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  16:29   سه شنبه 11 تیر 1398  
 نظرات