اخبار   
 

 آی‌فون ایکس قدرتمندتر از آیفون ۸ می‌آید

برخی منابع خبری از عرضهd گوشیِ تازه‌ای از سوی «اپل» به نام «آی‌فون ایکس» خبر داده‌اند که محصولی قدرتمندتر و متفاوت از «آیفون ۸» است، که تا کنون درباره‌ی آن گفت‌وگو می‌شد. به گزارش «انگجت»، مهم‌ترین وجه تمایز «آی‌فون ایکس» از دیگر مدل‌های تازه‌ی آی‌فون که قرار است امروز رونمایی شوند، پردازنده‌ی ویژه شش‌هسته‌ای است، که توانِ پردازش فوق‌العاده‌ای به آی‌فون ایکس می‌بخشد ...

آی‌فون ایکس قدرتمندتر از آیفون ۸ می‌آید
■ دارای پردازنده‌ی شش‌هسته‌ای


برخی منابع خبری از عرضهd گوشیِ تازه‌ای از سوی «اپل» به نام «آی‌فون ایکس» خبر داده‌اند که محصولی قدرتمندتر و متفاوت از «آیفون ۸» است، که تا کنون درباره‌ی آن گفت‌وگو می‌شد. به گزارش «انگجت»، مهم‌ترین وجه تمایز «آی‌فون ایکس» از دیگر مدل‌های تازه‌ی آی‌فون که قرار است امروز رونمایی شوند، پردازنده‌ی ویژه شش‌هسته‌ای است، که توانِ پردازش فوق‌العاده‌ای به آی‌فون ایکس می‌بخشد.

البته ظاهرا دو هسته این پردازنده بسیار پرسرعت هستند و برای جلوگیری از افزایش شدید مصرف باتری چهار پردازنده دیگر به صورت عادی طراحی شده اند. قدرتمندترین پردازنده ای که تا به حال توسط اپل مورد استفاده قرار گرفته بود، A۱۰ Fusion است که مربوط به آیفون ۷ بود.

بهره مندی از پورت ارتباطی USB-C و شارژ بی سیم هم از جمله دیگر امکانات گوشی آیفون ایکس است. همچنین این گوشی مجهز به نمایشگر OLED با وضوح تصویری و شفافیت بی سابقه خواهد بود. این در حالی است که در آیفون ۸ از نمایشگرهای ال سی دی قبلی استفاده خواهد شد.

اپل برای آیفون ایکس امکانات امنیتی منحصربه فردی نیز در نظرگرفته که از جمله آنها می توان به امکان شناسایی چهره از طریق عنبیه، باز کردن گوشی با قراردادن صورت در برابر آن و غیره اشاره کرد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  07:49   سه شنبه 21 شهریور 1396  
 نظرات