اخبار   
 

 «آی‌فون ٨» و «آی‌فون ایکس» رونمایی شدند

«اپل» در مراسمی رسمی از آخرین محصولاتش که مهم‌ترینِ آن‌ها آی‌فون ٨، ٨پلاس و آی‌فون ایکس هستند، رونمایی کرد. به گزارش «گاردین»، آی‌فون‌های ٨ و ٨ پلاس دارای نمایشگرهای ٤.٧ و ٥.٥ اینچی هستند و قاب این موبایل‌ها از فلز و بدنه‌ی آن‌ها از جنس شیشه است. موبایل‌های یادشده در رنگ های مشکی، طلایی و خاکستری عرضه می‌شوند، ضد آب و گرد و غبار هستند و وضوخ دوربین آن‌ها ١٢ مگاپیکسل است ...

«آی‌فون ٨» و «آی‌فون ایکس» رونمایی شدند

«اپل» در مراسمی رسمی از آخرین محصولاتش که مهم‌ترینِ آن‌ها آی‌فون ٨، ٨پلاس و آی‌فون ایکس هستند، رونمایی کرد.
به گزارش «گاردین»، آی‌فون‌های ٨ و ٨ پلاس دارای نمایشگرهای ٤.٧ و ٥.٥ اینچی هستند و قاب این موبایل‌ها از فلز و بدنه‌ی آن‌ها از جنس شیشه است. موبایل‌های یادشده در رنگ های مشکی، طلایی و خاکستری عرضه می‌شوند، ضد آب و گرد و غبار هستند و وضوخ دوربین آن‌ها ١٢ مگاپیکسل است.

علاوه بر موارد گفته شده در آیفون های جدید از چیپ ست A۱۱ استفاده می شود که ٦ هسته ای است.

A۱۱ دارای ٢ هسته عملکردی است که ٢٥ درصد سریع تر از A۱۰ هستند. ٤ هسته دیگر که کارآمدی بسیار بالا دارند ٧٠ درصد سریع تر از A۱۰ به حساب می آیند.

آیفون ٨ علاوه بر موارد گفته شده دارای شارژر وایرلس است. به عبارت دیگر دو موبایل جدید از استاندارد شارژ وایرلسQiپیروی می کنند.

اپل دیشب همچنین از آیفون پرحاشیه اش یعنی آیفون ایکس نیز رونمایی کرد. این گوشی همانطور که قبلا هم پیش بینی شده بود دکمه هوم ندارد. دوربین سلفی با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز چهره را اسکن می‌کند.آیفون X به دوربین دوگانه عمودی و نمایشگر تمام صفحه سوپر رتینا ۵.۸ اینچی مجهز است. آیفون ایکس در دو رنگ خاکستری و نقره ای معرفی شد. نمایشگر این گوشی ٥.٨ اینچی است. همانطور که پیش بینی می شد برای باز کردن قفل از فناوری شناسایی صورت در آن استفاده می شود.

قیمت آیفون ٨ با حافظه ٦٤ گیگابایت از ٦٩٩ دلار و آیفون ٨ پلاس از ٧٩٩ دلار شروع می شود . پیش سفارش آنها نیز از١٥ سبتامبر آغاز می شود. iOS ۱۱ نیز از ١٩ سپتامبر عرضه می شود.

با کلیک بر روی هر یک از سه تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی هر یک از سه تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  08:16   پنجشنبه 23 شهریور 1396  
 نظرات