اخبار   
 

 آخرین نرخ ارز در صرافی‌ها (نیمروز سه‌شنبه، ۲۳ بهمن)

بانک‌ها امروز (۲۳ بهمن) بهای دلار را ۱۱هزار و ۴۵۹ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۹۲۳ تومان اعلام کرده‌اند. به گزارش ایسنا، بانک مرکزی از نیمه‌ی نخست امسال، بانک‌ها را مجاز کرده که ارز مردم را از آن‌ها خریداری کنند، که نرخ ارز در بانک‌ها در آغاز فاصله‌ای قابل‌توجه با نرخ بازار داشت؛ اما اندک‌اندک قیمت ارز در بانک‌ها به بهای بازار آزاد نزدیک شد و حتا در برخی روزها از بازار آزاد نیز پیشی گرفت. این در حالی است که بانک‌ها هر پوند انگلیس را ۱۴هزار و ۷۴۱ تومان از مردم می‌خرند ...

آخرین نرخ ارز در صرافی‌ها (نیمروز سه‌شنبه، ۲۳ بهمن)

بانک‌ها امروز (۲۳ بهمن) بهای دلار را ۱۱هزار و ۴۵۹ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۹۲۳ تومان اعلام کرده‌اند. به گزارش ایسنا، بانک مرکزی از نیمه‌ی نخست امسال، بانک‌ها را مجاز کرده که ارز مردم را از آن‌ها خریداری کنند، که نرخ ارز در بانک‌ها در آغاز فاصله‌ای قابل‌توجه با نرخ بازار داشت؛ اما اندک‌اندک قیمت ارز در بانک‌ها به بهای بازار آزاد نزدیک شد و حتا در برخی روزها از بازار آزاد نیز پیشی گرفت. این در حالی است که بانک‌ها هر پوند انگلیس را ۱۴هزار و ۷۴۱ تومان از مردم می‌خرند.

بهای دلار و یورو در صرافی‌ها

این در حالی است که بر اساس اعلام بانک مرکزی تا ساعت ۱۴ امروز، قیمت خرید هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانک‌ها ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان است.

از سوی دیگر این صرافی‌ها، قیمت خرید یورو را تا این ساعت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.

همچنین شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران می‌توانند تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشورها به آن‌ها پرداخت کنند که قیمت این ارز امروز در بانک‌ها ۱۳ هزار و ۵۷۲ تومان بدون احتساب کارمزد است که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان می‌رسد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  14:07   سه شنبه 23 بهمن 1397  
 نظرات