اخبار   
 

 بیل گیتس: پاییز سختی در انتظار آمریکا است

«بیل گیتس»، بنیادگذار شرکت مایکروسافت، در گفت‌وگویی رسانه‌ای با «فاکس‌نیوز» از عملکرد دولت ترامپ در زمینه‌ی مقابله با ویروس کرونا به‌شدت انتقاد کرد. بیل گیتس گفت: تکان‌دهنده است که پس از گذشت این مدت از همه‌گیری ویروس کرونا در آمریکا، هنوز نمی‌توان در عرض ۲۴ ساعت به نتایج آزمایش کرونا دسترسی یافت ...

بیل گیتس: پاییز سختی در انتظار آمریکا است

«بیل گیتس»، بنیادگذار شرکت مایکروسافت، در گفت‌وگویی رسانه‌ای با «فاکس‌نیوز» از عملکرد دولت ترامپ در زمینه‌ی مقابله با ویروس کرونا به‌شدت انتقاد کرد. بیل گیتس گفت: تکان‌دهنده است که پس از گذشت این مدت از همه‌گیری ویروس کرونا در آمریکا، هنوز نمی‌توان در عرض ۲۴ ساعت به نتایج آزمایش کرونا دسترسی یافت. وی افزود: آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا کار مهمی انجام نداده و مقامات سیاسی و بهداشتی ایالات متحده باید بپذیرند که اقدامات فعلی انجام شده برای انجام تست‌های کرونا ناکافی است و باید راه‌هایی برای افزایش کارایی این سیستم یافته شود. ما حتی امروز هم در مبارزه با ویروس کرونا نمره خوبی نمی‌گیریم.

بر اساس آمار دانشگاه جان هاپکینز، تعداد موارد تأیید شده ابتلاء به کرونا در آمریکا از مرز ۶.۷ میلیون نفر گذشته و نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در این کشور به علت ابتلاء به کرونا فوت کرده‌اند. ناظران مستقل معتقدند آمار واقعی مرگ و میر و ابتلاء به کرونا در آمریکا بسیار بیشتر از ارقام اعلام شده است. بیل گیتس هشدار داد که با تداوم این شرایط پاییز سختی در انتظار آمریکاست و در ابتدای شیوع این ویروس بی توجهی ترامپ به اعمال محدودیت‌های سفت و سخت مسافرتی نیز شرایط را بدتر کرد.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری سینا
  11:43   دوشنبه 31 شهریور 1399  
 نظرات