اخبار   
 

 تلویزیون اپل رونمایی شد / کیفیت : ۴k

شب گذشته اپل از تلویزیون جدید خود رونمایی کرد. این دستگاه قابلیت پخش با کیفیت ۴K HDR را دارد. به گزارش «انگجت»، این دستگاه جدید مجهز به تراشه‌ی A۱۰X Fusion است، که در آیپد پرو به کار رفته است. افزون بر آن، قابلیت‌های HDR به آن کمک کرده تا رنگ‌ها را درخشان‌تر و جزییات را دقیق‌تر نشان دهد ...

تلویزیون اپل رونمایی شد / کیفیت : ۴k

شب گذشته اپل از تلویزیون جدید خود رونمایی کرد. این دستگاه قابلیت پخش با کیفیت ۴K HDR را دارد. به گزارش «انگجت»، این دستگاه جدید مجهز به تراشه‌ی A۱۰X Fusion است، که در آیپد پرو به کار رفته است. افزون بر آن، قابلیت‌های HDR به آن کمک کرده تا رنگ‌ها را درخشان‌تر و جزییات را دقیق‌تر نشان دهد.

این دستگاه با قیمت ۱۷۹ دلار برای ۳۲ گیگابایت و ۱۹۹ دلار برای ۶۴ گیگابایت عرضه می شود. اپل تی وی جدید محتویات آیتونز و دیگر خدمات پخش را با کیفیت ۴K HDR نمایش می دهد.

تیم کوک مدیر ارشد اجرایی این شرکت هنگام رونمایی از تلویزیون جدید گفت: چند فناوری نوین صنعت تلویزیون را تغییر داده اند. اما کنون ما در آستانه مشاهده تغییری بزرگتر هستیم.

کاربران آیتونز که اپل تی وی جدید را بخرند، به طور خودکار بخش های ارتقا یافته را دریافت می کنند بنابراین مخزن HD فعلی دستگاه به ۴K HDR تبدیل می شود.

دستگاه مذکور از فناوری های «دالبی ویژن» و HDR۱۰ پشتیبانی می کند. کاربران همچنین می توانند تصاویر و ویدئوها را به دستگاه جدید منتقل کنند. همچنین با استفاده از ایرپلی می توان فیلم های سینمایی، برنامه های تلویزیونی و تصاویر را به دستگاه انتقال داد.

در کنار این موارد کاربران می توانند به طور صوتی تلویزیون را کنترل کنند زیرا سیری در این دستگاه نیز فعال شده است. همچنین تلویزیون اپل دارای اپلیکیشن مخصوص خود است و بیش از ۶۰ خدمت را پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن تلویزیون از ماه آتی در آمریکا، کانادا و استرالیا عرضه می شود.

درحال حاضر اپل مشغول مذاکره با استودیوهای فیلمسازی بزرگ است تا فیلم های ۴K را در آیتونز عرضه کنند.

با کلیک بر روی هر تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.
با کلیک بر روی هر تصویر، مطلبی دیگر، مرتبط با موضوع در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  08:09   پنجشنبه 23 شهریور 1396  
 نظرات