اخبار   
 

 مدل نسل پنجم گوشی وان‌پلاس۸ در راه است

در شرایطی که وان‌پلاس تازه‌ترین گوشی پرچم‌دار خود را تا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌کند، منابع خبری از سازگار شدنِ یکی از تولیدات محبوب آن با شبکه‌های نسل پنجم سخن می‌گویند. به گزارش «انگجت»، وان‌پلاس۸ از محبوب‌ترین گوشی‌های تولیدی شرکت چینی وان‌پلاس است که قرار است تولید و عرضه‌ی مدل سازگار با شبکه‌های نسل پنجمِ آن به‌زودی آغاز شود ...

مدل نسل پنجم گوشی وان‌پلاس۸ در راه است

در شرایطی که وان‌پلاس تازه‌ترین گوشی پرچم‌دار خود را تا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌کند، منابع خبری از سازگار شدنِ یکی از تولیدات محبوب آن با شبکه‌های نسل پنجم سخن می‌گویند. به گزارش «انگجت»، وان‌پلاس۸ از محبوب‌ترین گوشی‌های تولیدی شرکت چینی وان‌پلاس است که قرار است تولید و عرضه‌ی مدل سازگار با شبکه‌های نسل پنجمِ آن به‌زودی آغاز شود.

برخی اپراتورها فروش مدل نسل پنجم این گوشی را به زودی آغاز می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به وریزون اشاره کرد. هنوز مشخص نیست آیا برنامه‌ای برای سازگار کردن گوشی وان پلاس ۸ پرو با شبکه‌های نسل پنجم تلفن همراه وجود دارد یا نه. علیرغم آغاز برنامه ریزی اجرایی و عملیاتی اپراتورهای تلفن همراه در سراسر جهان برای سازگار کردن شبکه‌های مخابراتی با فناوری نسل پنجم، هنوز تعداد اندکی از شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند در دنیا برای تولید محصولات جدید نسل پنجم اقدام کرده‌اند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری مهر
  14:15   شنبه 21 دی 1398  
 نظرات