اخبار   
 

 «نتیجه‌ی بررسی پیشنهاد تعطیلی دوهفته‌ای تهران تا یکی ـ دو روز آینده مشخص می‌شود»

معاون درمانِ ستاد کرونای استان تهران درباره‌ی پیشنهاد تعطیلی‌ دوهفته‌ای پایتخت گفت: ما از سوی ستاد کرونای تهران این پیشنهاد را به مسئولان تصمیم‌گیر داده‌ایم و منتظریم یک تا دو روز آینده نتیجه‌ی آن مشخص شود. نادر توکلی افزود: موافقت‌های ضمنی آن هم در حال انجام است ...

«نتیجه‌ی بررسی پیشنهاد تعطیلی دوهفته‌ای تهران تا یکی ـ دو روز آینده مشخص می‌شود»
■ افزایش مرگ‌ومیر کرونا، بیمارستان‌ها را دچار مشکل کرده است


معاون درمانِ ستاد کرونای استان تهران درباره‌ی پیشنهاد تعطیلی‌ دوهفته‌ای پایتخت گفت: ما از سوی ستاد کرونای تهران این پیشنهاد را به مسئولان تصمیم‌گیر داده‌ایم و منتظریم یک تا دو روز آینده نتیجه‌ی آن مشخص شود. نادر توکلی افزود: موافقت‌های ضمنی آن هم در حال انجام است. وی ادامه داد: در مورد این موضوع صحبت‌های زیادی در ستاد شد و امیدواریم فردا یا پس‌فردا جلسه‌ی نهایی این موضوع را برگزار کنیم و با افراد تصمیم گیر صحبت کنیم تا تهران به مدت دو هفته تعطیل شود.

توکلی با اشاره به اهداف این تعطیلی، افزود: باید توجه داشته باشیم که کنترل اپیدمی با این تعطیلی‌ها قاعدتاً میزان اپیدمی را به صفر نمی‌رساند، ولی هدف اولیه ما برای ایجاد این محدودیت‌های دو هفته‌ای، کم کردن مرگ و میرهای زیادی است که در حال حاضر با آن مواجه هستیم. وی ادامه داد: چون این میزان مرگ و میر برای بیمارستان‌ها مشکلاتی را ایجاد کرده و همچنین برنامه ریزی‌ها را سخت‌تر کرده است. توکلی در مورد نحوه‌ی اجرای این تعطیلی‌ها افزود: اگر این تعطیلی‌های دو هفتگی اعمال شود، شرایط استان تهران همانند روزهای عید خواهد شد که همه جا تعطیل بود.


با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایلنا
  06:30   شنبه 24 آبان 1399  
 نظرات