اخبار   
 

 جان باختن ۱۹۹ بیمار کرونایی در کشور طی شبانه‌روز گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت، آخرین آمارهای کرونا در ایران را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در شبانه‌روز گذشته، ۱۹۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به گزارش ایسنا، ‌سیما لاری در این باره گفت: از دیروز تا امروز (۲۵ تیر ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۳۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند که ۱۷۷۵ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۶۴هزار و ۵۶۱ نفر رسید ...

جان باختن ۱۹۹ بیمار کرونایی در کشور طی شبانه‌روز گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت، آخرین آمارهای کرونا در ایران را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در شبانه‌روز گذشته، ۱۹۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به گزارش ایسنا، ‌سیما لاری در این باره گفت: از دیروز تا امروز (۲۵ تیر ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۳۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند که ۱۷۷۵ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۶۴هزار و ۵۶۱ نفر رسید. او همچنین گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگانِ این بیماری به ۱۳هزار و ۴۱۰ نفر رسید.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

لاری افزود: خوشبختانه تا کنون ۲۲۷ هزار و ۵۶۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. به گفته وی، ۳۴۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. وی ادامه داد : تا کنون دو میلیون و ۴۸ هزار و ۴۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. لاری با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک گفت: همانند روز گذشته استانهای آذربایجان های شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند. وی همچنین گفت: استانهای تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان، یزد و خراسان شمالی نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  14:54   چهارشنبه 25 تیر 1399  
 نظرات