اخبار   
 

 ۱۸۴ جان‌باخته‌ی دیگر در پی دچار شدن به کرونا در کشور / ۲۴ استان در وضعیت قرمز

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۶۰۵ موردِ تازه‌ی کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: یک‌هزار و ۵۹۴ تن از این افراد در مراکز درمانی بستری شده‌اند. دکتر سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز (۲ مهر ۱۳۹۹) بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، سه‌هزار و ۶۰۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شدند که یک‌هزار و ۵۹۴ نفر از آن‌ها بستری شدند ...

۱۸۴ جان‌باخته‌ی دیگر در پی دچار شدن به کرونا در کشور
■ ۲۴ استان در وضعیت قرمز


سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۶۰۵ موردِ تازه‌ی کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: یک‌هزار و ۵۹۴ تن از این افراد در مراکز درمانی بستری شده‌اند. دکتر سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز (۲ مهر ۱۳۹۹) بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، سه‌هزار و ۶۰۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شدند که یک‌هزار و ۵۹۴ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی ادامه داد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۳۲ هزار و ۷۹۸ نفر رسید. دکتر لاری گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۴ هزار و ۸۴۰ نفر رسید.

به گفته‌ی وی، خوشبختانه تا کنون ۳۶۵ هزار و ۸۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. دکتر لاری افزود: ۳۹۴۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. وی همچنین گفت: تا کنون سه میلیون و ۸۲۸ هزار و ۳۳۰ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت در توضیح استانهای در وضعیت قرمز بیماری گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند. وی درباره استان‌های در وضعیت هشدار گفت: استانهای کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  14:34   چهارشنبه 2 مهر 1399  
 نظرات