اخبار   
 

 آمار تازه‌ی کرونا: ۱۸۳ درگذشته‌ی دیگر / ۳۰۹۷ تن مبتلا شدند

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و درگذشتِ ناشی از کووید ـ ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را تشریح کرد. سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ و بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، سه‌هزار و ۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شد، که یک‌هزار و ۲۷۲ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید ـ ۱۹ در کشور به ۴۲۲هزار و ۱۴۰ نفر رسید ...

آمار تازه‌ی کرونا: ۱۸۳ درگذشته‌ی دیگر
■ ۳۰۹۷ تن مبتلا شدند


سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و درگذشتِ ناشی از کووید ـ ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را تشریح کرد. سیما لاری گفت: از دیروز تا امروز، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ و بر پایه‌ی معیارهای قطعی تشخیصی، سه‌هزار و ۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ـ ۱۹ در کشور شناسایی شد، که یک‌هزار و ۲۷۲ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید ـ ۱۹ در کشور به ۴۲۲هزار و ۱۴۰ نفر رسید. وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۴ هزار و ۳۰۱ نفر رسید. لاری گفت: خوشبختانه تا کنون ۳۵۹ هزار و ۵۷۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: ۳۸۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. به گفته وی، تا کنون سه میلیون و ۷۴۶ هزار و ۶۲۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. وی همچنین گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند. لاری ادامه داد: همچنین استانهای کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار بیماری قرار دارند.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : خبرگزاری ایسنا
  14:34   یکشنبه 30 شهریور 1399  
 نظرات