اخبار   
 

 اطلاعیه‌ی نام‌نویسی آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسی در مهرماه ۹۸

بنا بر اعلام دفتر امور مقررات ملی ساختمان، بدین‌وسیله به آگاهی همه‌ی متقاضیان اخذ پروانه‌ی اشتغال‌به‌کار مهندسی می‌رساند، نخستین دوره‌ی آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسان در سال ۱۳۹۸، روزهای پنج‌شنبه و آدینه، ۱۸ و ۱۹ مهرماه به‌طور هماهنگ و همزمان در کلیه‌ی رشته‌های مهندسی یادشده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، برگزار می‌شود ...

اطلاعیه‌ی نام‌نویسی آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسی در مهرماه ۹۸

بنا بر اعلام دفتر امور مقررات ملی ساختمان، بدین‌وسیله به آگاهی همه‌ی متقاضیان اخذ پروانه‌ی اشتغال‌به‌کار مهندسی می‌رساند، نخستین دوره‌ی آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسان در سال ۱۳۹۸، روزهای پنج‌شنبه و آدینه، ۱۸ و ۱۹ مهرماه به‌طور هماهنگ و همزمان در کلیه‌ی رشته‌های مهندسی یادشده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، شامل رشته‌های معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برگزار می‌شود.

ثبت‌نام این دوره از آزمون‌ها از روز چهارشنبه ۹۸/۴/۱۲ آغاز و تا روز آدینه ۹۸/۴/۲۱ ادامه خواهد داشت. از این‌رو کلیه‌ی متقاضیان دریافت پروانه‌ی اشتغال‌به‌کار مهندسی می‌توانند با مراجعه‌ی تدریجی به درگاه الکترونیکی از طریق سامانه‌ی ثبت‌نام آزمون‌ها نسبت به نام‌نویسی اقدام نمایند.

سایت مرتبط: inbr.ir
سایت مرتبط: سامانه‌ی آزمون‌های ورود به حرفه

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

  منبع : وبگاه معمارنیوز
  10:35   دوشنبه 10 تیر 1398  
 نظرات