روزنوشت ها    
 

 موزه صنعت برق : سیری در تاریخ صنعت برق ایران بخش برق

12
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان شاید کم‌تر کسی باشد که موزه‌ی صنعت آب و برق ایران را بشناسد، که جزو موزه‌های صنعتی و غیرتاریخی است. موزه‌ها اصولاً به دلیل ماهیت تاریخی که دارند، مورد توجه و بازدید قرار می‌گیرند، ولی موزه‌ی صنعت آب و برق هیچ وابستگی به تاریخ ندارد و تنها به تاریخچه‌ی صنعت آب و برق ایران می‌پردازد ... ادامه»

دوشنبه 6 اسفند 1397 ساعت 16:09 ، نظر بدهید

 مشاغل پُردرآمد مرتبط با برق: الکترونیک، برق ساختمان، برق صنعتی و برق خودرو بخش برق

10
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان الکترونیک، برق ساختمان، برق صنعتی و برق خودرو چهار شغل مرتبط با برق هستند که از درآمد نسبتاً خوبی در میان رشته‌های فنی برخوردارند ... ادامه»

چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 09:45 ، نظر بدهید

 حضور استارت‌آپ‌ها در صنعت برق عملیاتی می‌شود بخش برق

13
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان به منظور استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فن‎آوری اطلاعات، برای اجرای طرح افزایش مشارکت همگانی در مدیریت مصرف برق در زمان‌های اوج بار، با استفاده از فن‌آوری‌های نوین دیجیتال، جلسه‌ی هم‌اندیشیِ تدوین ضوابط و آیین‌نامه‌ی اجرایی این طرح برگزار شد ... ادامه»

شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:42 ، نظر بدهید

 تولید ابررسانای بدون مقاومت در برابر جریان برق بخش برق

8
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان پژوهشگران آلمانی برای نخستین بار با ترکیب دو لایه از گرافن، ماده‌ای تولید کرده‌اند که ویژگیِ ابررسانایی دارد و می‌تواند جریان برق را بی هیچ مقاومتی از خود بگذراند ... ادامه»

پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 10:17 ، نظر بدهید

 ارائه‌ی تسهیلات مالی به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه‌ی برق بخش برق

9
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان رییس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ارائه‌ی تسهیلات مالی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه‌ی برق، تسهیل و تسریع می‌شود ... ادامه»

چهارشنبه 2 آبان 1397 ساعت 14:49 ، نظر بدهید

 اسلایدهای اجرایی تأسیسات برقی ساختمان بخش برق

6
 رامتین جواهریان

رامتین جواهریان در این فایل تعدادی اسلاید به‌صورت تصویری ارائه شده است، که در آن شیوه‌ی درستِ اجرای برخی از بخش‌های تأسیسات برقی در ساختمان نشان داده شده است. این فایل را دکتر امیرعباس کریمی برای وبگاه «آی‌سیویل» فرستاده است؛ ما هم آن را این‌جا برای شما همکاران عزیز به اشتراک می‌گذاریم ... ادامه»

چهارشنبه 10 مرداد 1397 ساعت 10:44 ، نظر بدهید